Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért ennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ennyire nehéz ismerkedni a fiúknak? Miért kapnak ennyire sok visszautasítást a lányoktól?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 10:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ma 12:37


De épp ez a zavaró, hogy neten jó pár lánynak bejöttem már, írták, hogy nagyon helyes vagyok vagy olyan szép szemeim vannak.


Viszont élőben valamiért nem ez jön le és emiatt totál elment az önbizalmam már a további próbálkozásoktól, nem is merek ismerkedni lányokkal már, mert úgyis elutasítanak. :/


Az is probléma, hogy elég érzelmes típus vagyok, ezért is nagyon nehéz, amikor látok párokat az utcán vagy akármerre, elérzékenyülök és én is úgy szeretnék egy barátnőt.

2012. márc. 3. 12:42
 12/19 anonim ***** válasza:

sajnos az élet kegyetlen, és nem azt kapod vissza, amit szeretnél és te is beleadtál és ez főleg igaz az emberi kapcsolatokra.


de ha önsajnálatba merülsz, és többet nem próbálkozol, azzal csak magad alatt vágod a fát, még a maradék esélyt is elveszed magadtól. gondolj bele, hogy kinek kéne egy olyan fiú (nem, nem férfi), akinek semmi önbizalma, megszólalni alig mer, nem tudja elfogadni magát, utálja magát, fél a kudarcoktól..?


senkinek. ez életképtelenség, az élet tele van kudarcokkal, ha már ilyenekkel sem tudsz elbánni, akkor azokkal hogy tudnál majd? ha még magadnak sem kellesz, hogy várhatod el, hogy másnak kelljél?


szerintem ne akarj addig párkapcsolatot, ameddig rendbe nem teszed magad. mert az a kapcsolat nem lesz normális, ha csak a barátnőért élsz, attól ugyanúgy nem lesznek céljaid, könnyen kihasználhatóvá válsz.


ha nem rágódsz ezen a lányon, pár hét, és sokkal jobb lesz minden. egyszerűen erőt kell venni magadon, hogy nem nézegeted a fb-ját, ha nem a barátod, akkor nem beszélsz vele. ne kínozd magad fölöslegesen.

2012. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

az utolsó tökéletesen leírta a problémát, velem is pontosan ez a gond amit leírt és pontosan az a lényeg, hogy előbb magadat kell rendberakni, el kell magadat fogadni, életed majd minden részletével elégedettnek kell lenned, vagy legalább el kell fogadnod és utána lehet ráállni a barátnő témára

megjegyzésként mondom, hogy nekem még nem sikerült megoldanom ezt a problémát, de hajrá

2012. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A saját félelmeidtől nem tudsz normálisan ismerkedni. Miért félsz szemezni, vagy akár odamenni egy csajhoz? Mi a legrosszabb ami történhet? Ha elküld, hát az ő baja, majd odamész valaki máshoz. Előre kitalálsz pár tök _természetes_ dumát (NEM ilyet hogy: Hőőő nincs valami szerszámod amivel levehetném a szemem rólad?)


Amúgy a csajok is balfékek, nehogy azt hidd hogy jobbak egy szikrával is. Némelyik pont ezért hajt el lányos zavarában. Ha sikerül egy jó dumával összezavarni akkor nyert ügyed van. Ja, és MOSOLYOGJÁL VAZZE, és hozd vele zavarba! Ha erre lesüti a szemét, menj oda. Nem is gondolnád mennyit számít. Ha ideges fejet vágsz = elküld.

2012. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Régen is úgy volt, hogy csak a külső számit Magyarországon ez egy Feminista ország.Pesten esetleg nézik a pénzt is. Ha valódi érzelmekre vágysz inkább probálj meg egy külföldi lányt , mert kint rendesebbek!És kevesebb probál meg becsapni, álltatni , /Sokkal megbízhatóbbak/.Lehet velük tervezni!!! Akár Keleten , akár Nyugaton. Minden jót!!!

Ne higgy NŐNEK!!!!!

2012. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lányoknak könnyebb az ismerkedés, mert elég csak a szemüket jól forgatni és máris csúsznak egyesek a kegyeikért.


Amúgy igen, nehéz értelmes, reálisan gondolkodó lányt találni akit még nem csaltak meg és nem a lelkét kell ápolgatni. Ez a szép új világ, szoksz vagy szöksz.

2012. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nagyon jó válaszokat kaptál.
2012. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szálító777 válasza:
Azért a mai lányokat sem kell félteni. Mindegy hogy 15, vagy 35 megérik a pénzüket. Egy ideje nem foglalkozok semmilyen korosztállyal , mert még azt a csajt nem találták fel aki elfogadná hogy nem "átlag" aggyal vagyok megáldva ( külsö az engem nem kavar fel, mellékes a lányok erre jobban mennek , ahogy az utcán szétnézek full igénytelen csávókkal járni a menő ) De ha ez kell a tömegnek, legyen, nem kötelező párban élni. Jól elvagyok magammal is :)
2013. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kinézetem miatt engem is elutasítanak sajnos.... 21/F
2018. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!