Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesznek a pasik a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek a pasik a netes ismerkedés korai szakaszában erőszakosak és számonkérőek? L/25

Figyelt kérdés
Egyszerűen értetlenül állok a kérdés előtt: 1 éve lett vége a 4 éves kapcsolatomnak, és 1 hónapja ismerkedem egy internetes társkeresőn. Rengeteg levelet kapok, és mindig válaszolok- az elmúlt időszakban 5 férfival kerültem telefonos kapcsolatba (egymás után, nem párhuzamosan), de még a randi előtt elveszik a kedvem az egésztől. Számonkérnek, ha nem válaszolok azonnal, naponta több alkalommal hívogatnak, olyan stílusban számoltatnak el a programjaimról, ahogyan azt a vőlegényem sosem tette korábban, nem fogadják el, ha nemet mondok egy találkára valamilyen nyomós okból (pl. betegség). Mások által dekoratívnak tartott, diplomás lány vagyok, és ezek a férfiak is magasan kvalifikáltak, 30 éven felüliek. Én alapvetően türelmesen állok az emberekhez, és nem próbálom korlátozni a partneremet, és hasonlóak az elvárásaim- de úgy érzem, az nem lehet, hogy minden férfi ilyen tulajdonságokkal bír, ennek valami oka lehet. Fiúk, lányok építő válaszát egyaránt várom, és köszönöm előre is! :)
2012. márc. 3. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem annyira durva.Ha vkivel ismerkedek akkor én is akarok vele mindennap beszélni megtalálkozni.Az megint más ha megkér hogy ne hívjam mindennap meg stb mert elfoglalt az ilyet tiszteletbe tartom de vhogy eddig minden lány örült hogy pl reggel szép sms-el kell fel vagy alszik el.És a elutasításról tlálkánál hát ott elégsokszor néztem be hogy ahzudnak meg stb így én is kicsit kételkedő lennék de elfogadnám ...
2012. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a neten is a bunkókat keresed, azért!
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű, mégis elfogadhatatlan: birtoklási vágy. Gondolom tudják (vagy sejtik), hogy sok levelet kapsz és vannak más érdeklődők is, és ki akarnak sajátítani maguknak.
2012. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha egy lány hasonlóan "nyomul" feltehetően hasonlóan azon okból, hogy "versenyben maradjon" (hű, de rosszul hangzik ez :D), úgy tudom, azt nagyon nem kedvelik a férfiak...
2012. márc. 3. 12:57
 5/12 A kérdező kommentje:
- az egyik "hasonlóan" :)
2012. márc. 3. 13:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nekem volt ilyen szitun nem rég egy lánnyal és megértően kezeltük mindketten a helyzetet, egyszer én nem értem rá a találkára, máskor ő, mégsem volt belőle cirkusz. :)


Vannak még rendes pasik és most nem magamra céloztam, hanem úgy általánosan. :)

2012. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"és ezek a férfiak is magasan kvalifikáltak, 30 éven felüliek"


Ha jol sejtem, ezek a ferfiak közep- es felsövezetök, de netto par embert iranyitanak a munkahelyükön. Tipikusan az az eset, amikor valaki megszokja, hogy ha a munkahelyen iranyit, akkor az elet mas területein is... En ezt tartom realisnak, ez a viselkedes nem, vagy csak reszben tudatos naluk. Semelyiktöl nem kerdezted meg meg, hogy miert csinalja ezt? Hatha kapcsol, vagy tudatosul benne, hogy ez nem melo...

Ha nincs igazam, akkor ne vedd figyelembe, amit irtam, csak elsöre ez ugrott be. :)


22/L

2012. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó meglátás, fel sem merült bennem, hogy a munkájukon keresztül magyarázzam a viselkedésüket, pedig így már egészen kézenfekvő. Igaz, csak részben passzol a levelezőpartnerekre, de sokat segített, köszönöm!!!
2012. márc. 3. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szintén tapasztaltam ezt, bár én nem neten ismerkedek és nem is volt feltétlenül minden jelölt magasan kvalifikált.

általában írtak 1-2 levelet, megvolt az 1. randi, utána meg úgy kezeltek mintha a vagyontárgyuk lennék vagy nem tudom.

még ki sem alakult részemről a kötődés (egy találkozás után úgy, hogy előzőleg csak látásból ismertem mint ismerősöm ismerősét) de már számonkértek ha egyik nap nem voltam gépnél (egyetemre járok és van hogy elég sűrű a programom + a maradék időmben fáradtan ledőlök pihenni).

őrmesteri stílusban durván faggattak hol vagyok, mit csinálok, kivel, miért nem jelentettem be nekik előre.

felhívnak olyan lehetetlen időpontokban hogy éjfél (még a mai világban is akad aki alszik olyankor, pl. én egy fárasztó nap után) vagy amikor előzetesen mondom hogy X -időben ne hívj, előadáson ülök rá se bagóznak, ugyanúgy csörgetnek. -.-

még nem is hagynak időt hogy megismerjem őket jobban, valami fura módon azt hiszik, már megvettek egy itallal, hozzájuk tartozom és joguk van rendelkezni a szabadidőm felett.

mintegy előírják hogy majd 2naponta fogok velük találkozni (én még a barátaimra vonatkozóan is akkor találkozok, mikor épp ráérek ÉS kedvem is van hozzá).

szerintem alapból önbizalomhiányosak, nem bíznak senkiben és betegesen rettegnek hogy elveszítenek mert előttem más lányokkal is így jártak.

de arra nem gondolnak hogy ők provokálják ezzel a fojtogató viselkedéssel ki azt, hogy mindenki csak meneküljön tőlük.

egy kötődés, szerelem nem pár levél, meg 2-3 randi alatt alakul ki előzetes ismerettség nélkül, hanem kb. 1-2-3 Hónap alatt. utána már természetes hogy az ember többször beszél, találkozik a másikkal.

na de mit találkozzon, telefonáljon v.ki agyba-főbe egy idegennel a kezdeti időben.

ma annyira rohannak ezzel a férfiak, mintha valami verseny lenne az egész hogy "1 hét alatt élettársammá kell tennem különben nem érem el a játékban a level 5-öt XD v. valami ilyesmi".

nem tudnak várni, türelmetlenek, sokan őrült módon hajhásszák a szexet, nem érdekli őket hogy újabb csalódás lesz, csak minél gyorsabban legyen.

2012. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Félelmetes, hogy miközben olvastam a kommentedet, olyan érzésem volt, mintha én írtam volna...O.o Borzasztó dolgok ezek, a telefonok a nap bármely szakában többször, utána a számonkérő smsek tömkelege- amikre ha válaszolok 2 újabb jön, ha nem, akkor 5... Úgy érzem, nincs vége, egyszerűen azt tesztelik, meddig bírom még ezt az agressziót, aminek akárhogy is nézem, frusztráció a következménye (elvégre hogy viselné el egy pasi, ha a barátnője/felesége napjában többször "zaklatná", hiszen nem egy vicc szól erről...).

A másik kedvencem, amikor pl. facebookon bejelentkezem, és még meg sem tudom nézni, mi van a barátaimmal, másodpercenként jönnek az üzenetek "????, hmmm? itt vagy?? mér nem írsz, haragszol? nem akarsz látni???" stb. Ilyenkor elmegy a kedvem mindentől...

Van most egy pasi (orvos egyébként), 2 hete levelezünk, 1 hete beszélünk telefonon. Arról volt szó, hogy ma találkozunk, de beteg letten (ebben a hónapban 3. alkalommal), ezt megírtam neki, és kértem, hogy toljuk el jövőhétre, illetve hogy holnap beszéljünk, mert ma aludni szeretnék: lehalkítottam a telefonom és lefeküdtem. 2 órát aludtam, mire felébredtem, 3 nem fogadott hívásom volt, és egy sms, hogy mennyire nem jön be neki, hogy nem vagyok képes felvenni a telefont, és hogy CSALÓDOTT. Az első gondolatom az volt, hogy felhívom, hogy mégis milyen az, hogy nem hagy aludni, mikor mint orvos, tudnia kéne, hogy ez mennyire fontos ilyenkor, de már belefásultam, valószínűleg megmondom neki holnap, hogy nem pálya a dolog... És sajnos ez nem egyedi eset, hasonlók történnek mindig velem. Nem örülök, hogy Te is így vagy ezzel, de legalább látom, hogy akkor ez egy tendencia, és nem mi vagyunk a hibásak ezek szerint. Legalábbis én ésszerűen így gondolom.

2012. márc. 3. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!