Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az gáz ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az gáz ha valakinek nem telik divatos ruhákra?

Figyelt kérdés

Most elég rossz anyagi helyzetben vagyok és ruhákra nagy ritkán telik akkor is valami olcsó ruha vagy kapott ruha. Ráadásul turkálókban nehezen találok magamra megfelelő méretet szóval még nehezebb ruhát találnom. Úgy szeretnék én is divatos ruhákat hordani de most és a közeljövőben nem fog telleni rá. Ez probléma nektek?


Azért próbálok megjelenni valahogy valami tűrhető pólóban, illetve farmer bár most melegben be kéne újítanom pár rövid nadrágot mert 2 van az se ép jó :S


2011. jún. 10. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked biztosan gáz. De normális pasinak nem.
2011. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem divatos és új, de azért legyen igényes. A kopott elhasznált ruhák gáz. Kevés pénzből is lehet azért igényesen öltözködni.
2011. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez azon is múlik.
2011. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nemek is van egy ismerősöm és ő is szegény,alig van ruhája,kb.2 évente kap valamilyen cuccot....ő meg elhagyott cuccokból öltözködik.de azon kívül kifejezetten jól néz ki,elragadó ,vonzó fiú :)


szal nem ezen múlik.:)

2011. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
ja 15/L
2011. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21
2011. jún. 10. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta használt ruhaboltból öltözködöm. 1000 forintért kapsz egy felsőt. Szereintem az nagyon olcsó. És nagyon divatosakat, szépeket, különlegeseket kell venni. A HÁDA és az ANGEX kft-seket csak ajánlani tudom! :)
2011. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél van a pont!

Ki a rákot érdekel a szájbak.rt divat?

2011. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!