Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedtél meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtél meg a mostani pároddal és ki kezdeményezett elsőnek? Már az első randi után tudtad h kell neked, vagy később alakult ki a dolog?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék. 23f

2012. márc. 3. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kiválasztottam a kirakatból a felfújható babát, és már akkor tudtam hogy ő kell nekem, Csak első nap ráugrottam és kifeküdt.. Nyápic csaj nekem ugyna nem kell..
2012. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy buliban ismertem meg, utána neten nagyon sokat beszélgettünk, aztán találkozgattunk, de akkor én még csak mint barát találkoztam vele. Aztán egyszer csak megcsókolt és onnantól már ment minden megállíthatatlanul... :)

18L

2012. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs párom, de mesélek egy régi sztorit.

Ő jött oda hozzám, de már akkor tudtam, hogy oda fog jönni, amikor először megláttam, fogalmam sincs honnan. Párszor odajött és mondott valami poént, amit én bírok, utána 1-2 nappal pedig odajött és megkérdezte, udvarolhat-e nekem :) Erre rá pár napra a véletlen folytán újra találkoztunk, akkor megkérdezte elérhető vagyok-e mobiltelefonon :) Aztán sms, és újra találkoztunk, és utána 1,5 évig mindig újra találkoztunk :)

Ja és vagyok a nő :)

2012. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és abban a percben éreztem, hogy akarom, hogy odajöjjön hozzám, amikor megláttam. Az is véletlen volt egyébként :)
2012. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy barátommal beszélgettem webakmon, aki kolis (abban az időszakban én is ott laktam néha), éppen buli volt náluk és egyszercsak beült a gép elé egy srác. Nem tudom honnan jött, de kicsit megdobbant a szívem és egyből úgy éreztem, hogy nekem ő kell. Nem sokkal később meg is ismerkedtünk, pár héttel később, már beszélgettünk is olykor szabadidőnkben, bókolgatott, aztán kiderült, hogy neki más kell. Úgy gondoltam, hogy legyen fontosabb a boldogsága az enyémnél, próbáltam tanácsokkal ellátni, hogy cserkéssze be a másik lányt. Egyszer szóba került a kettőnk dolga és nem bírtam ki, hogy ne mondjam el neki, hogy nekem ő nagyon is az esetem. Úgy éreztem, hogy ezt meg kell lépnem, persze azt is hozzá tettem, hogy nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni és tiszteletben tartom azt, hogy ő másért él-hal, nincs ezzel semmi baj. Eltelt pár nap, összefutottunk egy buliban, kaptam egy hatalmas ölelést és már abból éreztem, hogy valami megváltozott. Utána az éjszaka folyamán igazából szégyen nem szégyen én nagyon kiütöttem magam, jött utánam, próbált vigyázni rám, annál is inkább, mivel kicsit meg voltam kattanva a legutóbbi koppanásom (srác) miatt. Hősiesen tűrte és próbált egyre közelebb férkőzni, persze kicsit felszabadultabb állapotban én is húztam azért az agyát. Megakart csókolni, én befogtam a száját és szerintem úgy 6 ezerszer elmondtam neki, hogy ez így nem oké, hiszen neki más kell, én nem akarok többé csalódni.

Végül a hangos zene miatt megelégeltem az ordibálást és felrángattam a szobámba, ahol először átöltöztem pizsibe (nem törődve azzal, hogy lát félmeztelenül, aztán befeküdtem az ágyamba, ő pedig átölelt és beszélgettünk egy nagyot, hogy az ő véleménye miért változott meg ilyen hirtelen. Megcsókolt, vagy egy órát "piszéztünk", aztán aludtam egy jót a karjaiban a buli végéig. Így visszagondolva, amilyen szájszagom lehetett, csoda hogy még nem futott el. :S Ha így utólag belegondolok, már aznap este is úriemberként viselkedett.

A lényeg, hogy az elején nem adtam túl sok esélyt kettőnknek, hisz én részeg voltam, ő is ivott, illetve a kicsapongó életmódjáról híres, amúgy is két évvel fiatalabb nálam... ennek ellenére lassan fél éve vagyunk együtt és soha nem voltam senkivel annyira boldog, mint vele, remélem ez így is marad. :) 22/L

2012. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2003. január 1.-én találkoztunk, szilveszteri buliban, ő akkor volt 19F, én 14L. Akkor egymásba habarodtunk, elkezdtünk járni, azóta is együtt vagyunk, első gyermekünket várom, van egy közös házunk, autónk! :)

Mind a ketten tudtuk, hogy a másik az igazi!

2012. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó hiszem ezt nevezik happy endnek:) Sok boldogáshot és egészséget:)
2012. márc. 4. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Interneten kezdtünk beszélni, de nem társkeresés gyanánt, hanem egy fórumon "talákoztunk", közös hobbi miatt... Egyre többet beszéltünk, és nekem egyre szimpatikusabb lett a srác és hát kezdtem fantáziálgatni arról, hogy milyen jó lenne ha így meg úgy lenne. De erről soha nem beszéltünk neten, csak haverként dumálgattunk, bár egyre mélyebb témák is előkerültek. De olyan sose, hogy köztünk lehetne valami, ezért gondoltam ő nem is akarná.

Én kezdeményezni nem mertem volna, még soha nem is volt kapcsolatom, nem volt tapasztalatom, hogy működik az ilyesmi. :)

Néhány hónappal később találkoztunk, de volt még ott három ismerőse (koncert), olyan sokat így nem is beszélgettünk, de jól elvoltunk, és nekem élőben is nagyon szimpi volt. Találkozáskor, elköszönéskor arcra puszi.

Egy hónappal később újabb tali, de megint kisebb társaságban, bár itt már többet beszélgettünk kettesben is. Elbúcsúzáskor puszi mellé kis ölelés is járt már, de mivel a többi lány haverjától is így köszönt el, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Eltelt megint egy hónap (közben neten szinte minden nap beszéltünk, volt hogy öt percet, volt hogy órákat...), és akkor találkoztunk kettesben, de igazából valami olyasmi ürüggyel, hogy adjak át valami könyvet, már nem is emlékszem pontosan. Kettesben voltunk kb 2 órát, de nem volt semmi, csak haverként dumáltunk megint, sok nevetéssel, végén szintén arcrapuszi.


Én ekkor már eléggé "szenvedtem" belül, mert egyre jobban bejött a srác, úgy éreztem, ő kell nekem, ilyen fiúval szerettem volna járni mindig is (ugye korábban nem volt barátom), de ő semmi jelét nem adta, hogy többet akarna tőlem. Én meg nem mertem semmilyen módon kezdeményezni, csak a barátságot akartam mindenképp fenntartani. Még egyszer találkoztunk társaságban (ott már sokat beszélgettünk kettesben is), aztán rá egy hétre megint elhívott, hogy a haverokkal mennek kirándulni egy közeli dombos-erdős helyre, megyek-e velük. Persze mentem, minden alkalmat megragadtam hogy vele legyek. Jó délután volt, aztán mondta nekem, hogy menjünk el az erdőbe sétálni, mert milyen szép, és én még nem jártam ott.


Sétálgattunk kettesben, beszélgettünk, egyszer csak megfogta a kezem... Én persze hagytam, és majd kiugrott a szívem a helyéről... Sétáltunk tovább, egyre erősebben fogtuk egymás kezét, kezdett vibrálni a levegő, de továbbra is tök sima dolgokról beszélgettünk. :D Aztán megkérdezte, hogy nem bántam-e meg, hogy eljöttem, tetszik-e ez a hely. Mondom persze, tetszik, nagyon szép. Ő meg: "Akarod, hogy még jobban tetsszen?" Bólintottam, ő pedig megcsókolt (életem első csókja volt). Kb tíz percig csókolóztunk és öleltük egymást, aztán visszamentünk a többiekhez, immár kézenfogva, ők meg tapsoltak. :D


Gyönyörű élmény volt, azért is, mert akkor már tényleg nem hittem hogy lesz valami, mivel többször taliztunk előtte és végig csak barátként kezelt... Később azt mondta, biztos akart lenni az érzéseiben. :)


Ez három éve történt, ősztől közös albérletbe költözünk. :)


22/L

2012. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőn ismertük meg egymást. (16 voltam, ő 22) Rögtön szimpatikus lett nekem, első találkozó után már kb. bele is szerettem, ő csak kicsit később.

Azóta is együtt vagyunk. 22/L és 28/F

2012. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most egyedül vagyok, de a legutolsót elmesélem. Ugyanarra a nyári táborba jelentkeztünk mindketten, nekem már első látásra tetszett. Második este egy esti program alkalmával mellé ültem és megszólított, egész este dumáltunk. Utána kb 2 napig kísérgettük egymást mindenhova, nagyon sokat beszélgettünk. Aztán egyik este bementünk egy szobába, és megkérdeztem tőle hogy megcsókolhatom-e. Szép este volt és a tábor is nagyon jól sikerült :)
2012. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!