Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy csajt "talizni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy csajt "talizni" akkor ráeszmélne szerintetek, hogy randi akar lenni a dolog? (újonnan megismert lányról van szó)

Figyelt kérdés
Vagy van konkrétabb módja is randira hívásnak? Félreértés ne essék, csak uccso 2 randira hívásom úgyvégződött,hogy " jajj én azthittem barátként szeretnél talizni velem :( " És szeretném megtudni,hogy pont pekhes voltam azzal a 2 lánnyal vagy én vok balf@sz? 17/F
2011. ápr. 25. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is hívott egy csaj talizni, majd mikor azt mondtam, hogy nem randizok vele (mert akkor volt egy kapcsimnak vége) azt mondta, hogy nem randimeghívés volt. :P de a csajjal addig egyszer láttam a csajt, úh ne mondja azt, hogy baráti tali, ha nem is ismert. Tudták, hogy randi volt. Sztem.
2011. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A randi az találkozást jelent. Csak később derül ki, hogy ez baráti e, vagy love lesz belőle.
2011. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik férfi-nő találkozás randinak indul, de ha mégsem jöttök össze, onnantól volt baráti találkozó. :)
2011. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát néha megesik, hogy ténylegesen nem esik le a csajnak, vagy nem könnyen XD


Szóval a párom nekem az onnantól kezdve tetszett, hogy először találkoztunk (és mint később kiderült én is neki), de ekkor még csak ismerkedtünk. Aztán olyan 2 hónap ismertség után (aminek nagy része azzal telt, hogy próbáltuk kipuhatolni meg kisilabizálni, hogy tetszünk-e a másiknak, de nem ment, bizonytalanok voltunk) végre alkalmat talált, hogy randira hívjon. A gond csak az volt, hogy elég finoman utalva rá csinálta, én meg korábbi csalódások miatt nem mertem remélni alapból, hogy bejövök neki, úgyhogy nem vettem észre. De a következőképpen ment a dolog.

Meséltem, hogy a következő héten itt és itt leszek, és ő meg megkérdezte, hogy voltam-e már az arrafele levé xy helyen (amiről tudta amúgy, hogy engem nagy valószínűséggel érdekelne), én meg őszintén mondtam csak, hogy persze, hogyne lettem volna, hiszen imádom az olyat.

Erre meg azt kérdezte, hogy van-e valami más a közelben, amit szívesen megnéznék, mire én ugyanolyan őszíntén, gondolkodás nélkül mondtam, hogy azt a környéket már elég jól bejártam, láttam a főbb látnivalókat.

Nah és ekkor hirtelen észrevettem ahogy teljesen megváltozik az arca, elszomorodik, amolyan visszautasított hangon hebeg valamit.

Nah de ez volt a szerencséje, mert erre végre leesett, hogy mit is akar, vagyishogy el akarna hívni XD És gyorsan mondtam neki, hogy lehet voltam már xy helyen, de nagyon szívesen elmennék mégegyszer XD És a történetnek jó vége lett, 3 hónapja vagyunk együtt, és nem is lehetne jobb XD


De én azt mondom egyébként, hogyha egyértelműen elhívod kettesben találkozni, időt tölteni vele mindenféle külön ürügy nélkül (pl tanulás, vagy "van egy extra jegyem") kettesben időt tölteni vele (és nem csak finoman tapogatózva utalgatsz XD), akkor a lány megfogja érteni miről van szó. Már ha akarja. Ha meg nem akarja, akkor ígyse úgyse lett volna esélyed.

2011. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már csak azért is jobb lenne az egyenesség, mert fordítva is félre lehet érteni egymást.. :/ ami szintén nem túl jó dolog.. sok kellemetlenséget és fájdalmat tud okozni egy olyan helyzet is ha a lány randinak gondolja a fiú meg baráti találkozónak.. úgyhogy én is a "tisztázzuk előre" mellett voksolok :(
2011. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!