Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen bókoknak örültök, ami szerintetek aranyos? Van-e kedvencetek amit a párotok mondott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:52
1 2
 1/16 cartmenkid ***** válasza:
41%
basználak bogaram!
2011. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszer egy pasi azt mondta: "istennő vagy".. ez vitte a pálmát. :)
2011. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az első hozzászólás nagyon kreatív,gratulálok xDDDD
2011. aug. 16. 22:00
 4/16 anonim válasza:
számomra a "gyönyörű vagy" visz mindent :) főleg amikor látom a szemében,h tényleg így is gondolja :$
2011. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden, ami kreatív és nem olyan, amit húszmilliószor hallani mindenfelé... Az ilyen "szép vagy" kaliberű inkább fárasztó... :D De mondjuk, egyszer-kétszer akadtak bókok, amik megemlítésre méltók. Egy igazán emlékezetes volt: még régebben, egy táborban egy sráccal viccből megbeszéltük, hogy ő a férj, én a feleség, és egy harmadik kiskölyök volt a gyerekünk. Amikor arról beszélgettünk, hogy a "gyerek" kitől mit örökölt, én kijelentettem, hogy a szépséget tőlem, és a "gyerek" nagyon aranyosan közbeszólt: "óóó, de hát akkor én nagyon szép vagyok!" :D Ettől lehidaltam, még évek távlatából is ez a legemlékezetesebb bók, amit valaha is hallottam... :D
2011. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem az marad meg a lányokban a legjobban amit nem minden nap hallanak! Tehát nem a sima szép a szemed..:D

Hanem pl. Olyan boldog vagyok veled! Soha nem gondoltam volna, hogy egy lány egyszerre lehet ilyen szép és ilyen kedves is. :) vagy Olyan lánnyal, mint te még nem találkoztam. Különleges vagy, soha nem találnék nálad jobbat. De nem is akarok. :)



De azért van amit szerintem kerülni kell. Egyszer féltékeny voltam pár lányra akik a barátommal lógtak. És a párom azt mondta, hogy lehet, hogy ezek a lányok szebbek nálad de én téged szeretlek. Ami alapból jó meg minden. De azért rosszul esett, mert mindig úgy képzeltem, hogy akinek én vagyok az igazi annak én vagyok a legszebb is egyben! És még ha nem is így gondolja, akkor sem köti az orromra. Persze nem haragudtam meg érte, hogy ezt mondta, de azért az ember önbizalmának nem tesz jót.


Remélem tudtam segíteni!

2011. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedvencem mikor a párom azt mondta,h ha rám gondol mindig nevetni kezd (kivéve persze az erotikus gondolatokat:))

imádom ha nevet és jókedvű, és örülök,h jól érzi velem magát.

Külsőmet nem igazán szavakkal dicséri,csak látom,h a képeimmel van tele a laptopja,én vagyok a háttérképe laptopon, mobilon, és olyan érzékien tud a fenekembe markolni,h abból tudom,h mit gondol.;-)

ha mégis szavakba önti akkor azt mondja: olyan édes vagy ma!, imádom nézni a tested!,vagy egyszerűen csak szépségemnek szólít

2011. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem olyan bókokra gondolok amik csak pár szóból állnak,hanem ilyen viccesebb de mégis egyértelmű mondatm,most mondok egy hülye példát: axe excite-ot használok,tudod amit a reklámban látsz, hogy leesnek az angyalok a földre...nem ütötted meg magad? :D szal vmi ilyesmi
2011. aug. 18. 16:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, nekem spec ez, amit mondtál, nem annyira jött be... De talán mert én egy cseppet erőltetettnek érzem... De bármi, ami a helyzethez illő... :)
2011. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát,egy lánynak minden bóknak számít ami szívböl jön,nem erőltetett,és természetesen valamilyen tulajdonságát dicséri.

Például gyönyörű szemeidben el tudnék veszi

na ezt én imádom,de sajnos ezt mostanság nem nagyon lehet hallani.

Az hogy "szép vagy" lejárt sztori,személy szerint az egyedi bókokért rajóngok melyeket nem egy filmben hallott,vagy az eddigi összes barátnöjét is ezekkel kényesztette,hanem olyant tud mondanni nekem ami új,ami megfog és ami megéri hogy észben tartsam!

2011. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!