Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy férfi csak szexelni akar a nővel akkor az tök normálisnak veszik, de ha a nő akar csak szexet akkor már rögtön ribanc lesz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen a mai világ.
2012. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen, ezt meg kell szokni.
2012. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert az emberek retardáltak, nem tűnt még fel?
2012. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 menta34 ***** válasza:
Én pl. becsülöm és tisztelem azt a nőt aki be meri vallani, hogy épp csak szex kell. A nagy kérdés, hogy hol vannak ilyen nők?:)
2012. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nem veszem tök normálisnak, ha a férfi csak szexet akar és fordítva se, mert ez kihasználás kategória.

Le lehet pontozni.

2012. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem az a kihasználás, ha hazudozik, hogy így meg úgy szeret, közbe csak dugni akar
2012. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt megvetem, de am ha 1 nő nem akarja h leribancozzák akk nem terpeszt mindenkinek, vagy nem híreszteli. Meg is van oldva.
2012. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert a pasik egóját b*ssza az, ha ő csak egy fütyi a nő szemében.
2012. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt én sem értem.

Sose szerettem volna lekötni magam, mára már sikerült.

Érdekes egy történetem van:

életemben kb 5 férfi volt, ebből 2 a tudtomra adta hogy csak sex, én belementem, én sem akaratam magam lekötni.

A köbetkező kettő ígért fűt fát, ráadásul egyikük iránt nagyon is sokat, sőt annál is többet éreztem...Összetörte a szívem, nem akartam többé férfit társként, csak szexért.

A férjemmel párszor találkoztunk, m indkettőnk épp hogy kihevert egy nagy csalódást, makd egyszer csak összegabajodtunk, és abban maradtunk, hogy csak szexelünk.

Majd 3 honap mulva összeköltöztünk, működött, nagyon is.

Most boldog család vagyunk 5 éves kislányunkkal, és rengeteg tervvel.

2012. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Most gondolj csak bele.

Ha van egy kulcs ami minden zárat kinyit, az egy jó kulcs nem igaz?! De ha van egy zár amit minden kulcs kinyit, akkor az pedig egy szar zár ugye?

2013. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!