Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez igaz, hogy ha csajozol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz, hogy ha csajozol, akkor kell legalább arra 200 nettós fizetés?

Figyelt kérdés

Ezt írták: És diplomásként már kezdőként olyan 200-250e -t simán keresel szinte bárhol.


Tényleg ilyen egyszerű 200 ezret zsebre tenni diplomásként? Aztán tapadnak a csajok is?


2012. márc. 5. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez amit itt fent írtál egytől-egyig tévedés. Minden egyes mondatod.
2012. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt nem én mondtam, hanem egy korábbi kérdésemre válaszolták. Tehát nem én vagyok a szülője ennek, csak váltig álíltják itt többen is, hogy ez így megy és mindenhol kezdőként 250 et kasz alapból!
2012. márc. 5. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj már fel ember. Tudod mennyi a minimálbér Magyarországon?
2012. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kapsz
2012. márc. 5. 17:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom mennyi a minimálbér, 100 alatt van jóval. De itt mindeki váltig állítja, hogy ha diplomás vagy, akkor mindenhol 200 kiló felett keresel majd. Gógyszerészként vagy orvosként lehet, de hogy mindenhol?
2012. márc. 5. 17:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak logikusan gondolkodsz már rá is jöhetsz a tévedésre. Vagy nézz híreket ahol naponta bemondják mennyit keres egy kezdő orvos és/vagy tanár.
2012. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ez igaz, hogy ha csajozol, akkor kell legalább arra 200 nettós fizetés?"


Igen, ezért halt ki az emberiség még a legutolsó jégkorszak előtt.

2012. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan "társra" vágysz, aki ezt az értékrendet követi és olyan diplomára, ami ezt meg is adja neked, akkor szomorú életed lesz. Rájössz, hogy az egész semmit nem ér. Sem az ilyen "csaj", sem az átlagos felsőoktatás! Szerintem értékeld át az életed! Alapjaiban! L28
2012. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont egy kezdő orvos közel nem keres 2 kilót.
2012. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondani sok mindent lehet. Én is jártam felsőoktatásba (nem a fővárosban) és ott is úgy gondolták, hogy lediplomáznak és jön a 200 nettós fizu. De szinte mindenki ebben a tévhitben van.


Nyugi, a főiskolások és az egyetemisták mindegyike álomvilágban él. Az élet megkíméli ezeket a hülyéket.

2012. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!