Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez igaz, hogy ha csajozol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz, hogy ha csajozol, akkor kell legalább arra 200 nettós fizetés?

Figyelt kérdés

Ezt írták: És diplomásként már kezdőként olyan 200-250e -t simán keresel szinte bárhol.


Tényleg ilyen egyszerű 200 ezret zsebre tenni diplomásként? Aztán tapadnak a csajok is?


2012. márc. 5. 17:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én biológusként dolgozok egy szakorvos kezei alatt egy kórházban. 5 évig güriztem az egyetemen azért, hogy alig több mint 120 at zsebre tegyek havonta. Ez fáj nekem. De ezek szerint rajtam kívül mindenki 200 felett keres, ha mindenki ezt mondja.
2012. márc. 5. 17:34
 12/12 Pinocchio ***** válasza:
Dehogy keres mindenki 200at..Diploma és diploma között van külömbség .És ez itt "emmó"(M.O.)ha nem tűnt volna fel.
2012. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!