Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Örülnétek ha iwiwen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Fiúk! Örülnétek ha iwiwen írna egy lány, hogy szeretne megismerni?

Figyelt kérdés
Rákerestem egyedülálló férfiakra akik megfelelnének korban és leírásuk, képek alapján. Arra gondoltam így nagyobb esély van rá, hogy találok valakit, mint egy társkeresőn.
2012. márc. 6. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Lila nyuszi ismét akcióban... Nem tudom, én nem vagyok regisztrálva az ilyenekre.
2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem elég sokan írnak(nem nagyképűségből) és vagy bejön vagy nem. Szerintem neked is ilyen esélyeid vannak látatlanban! De szurkolok:D
2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még használják az iwiwet?
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
köszönjük, janika.
2012. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, én örülnék. :)
2012. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki beszélgetnék vele. Azért ne nyomuljon, mert az nekem se jön be.
2012. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak megkérdezném, hogy lenne kedve ismerkedni, nincs akkor további minden jót... :D
2012. márc. 6. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy iwiwen akarod, mert a fészbúk a sátán műve, és aki azt használja, az sikeres ember nem lehet :D (na meg ott nem lehet keresési paramétereket megadni)
2012. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem biztos h nem írna senki. Ha esetleg megtaláltál, biztos te se kattintottál rám a képemet látva.
2012. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz nekem? :P Hány éves vagy?
2012. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!