Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek az elso randi utan?

Figyelt kérdés

Meg volt a randi, szuper volt. Ugy ereztem, hogy kolcsonosen bejovunk egymasnak. De most nem tudom, hogy mit csinaljak? Varjak? Meddig erdemes varni egyaltalan es mi az az ido ami utan mar nem fog ujra hivni?

(Tudja, hogy tetszik nekem, hiszen en voltam gyakorlatilag, aki a talalkozast javasolta)


2012. márc. 6. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ne szakítsd meg vele a kapcsolatot
2012. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te a nőstény vagy, vagy a hím? Ez nem mindegy.
2012. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha te vagy a fiú, akkor keresd. Ha te vagy a lány, akkor már így is elég sok mindent megtettél annak érdekében, hogy legyen belőle valami. Te hívtad el, így most hagyd szépen, hadd keressen ő téged. Ha nem keres, akkor meg annyit is ért.
2012. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En a nosteny vagyok :D
2012. márc. 6. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd meg neki, hogy ő legyen a domináns és várd meg míg ő keres. Hagyj kis időt neki, hogy meglássa milyen szar nélküled.
2012. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

zárt téged csókkal?

ha nem és 2 napig nem jelentkezik,akkor bukta szokott lenni legtöbbször.

ha volt csók,akkor holnap rád csörög szerintem.

2012. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt csok, de nem is akartam volna. Nem szeretem elsietni a dolgokat, foleg mert ugy erzem, hogy o kulonleges. Ilyet nem ereztem mar vagy 3 eve. Amugy meg egy helyen dolgozunk, szoval talalkoztunk azota es nagyon baratsagos volt velem. ( Meg a randin mondta, hogy elvinne egy koncertre kb 2 het mulva- de azt tapasztaltam, hogy ezt nehacsak ugy mondjak a pasik, aztan nem hivnak tobbe)
2012. márc. 6. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!