Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány azt mondja, hogy amég nem vagy magaddal megbékélve, addig nem fognak ragadni rád a nők. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Nem utálom magamat, de nem is vagyok magammal megbékélve. Hogy is lehetnék, ha az ismerős lányok, mind az ilyen Tom Cruise vagy hasonló pasikkal szexelnek rogyásig? Én meg mikor jól érzem magamat is a bőrömben, magamat adom és odamegyek egy lányhoz, akkor megkapom a bunk. jelzőt, meg hogy nézz tükörbe öreg előbb. Ez csak szerintem nem úgy megy, hogy a szépség belülről fakad? Ha ez így lenne és ki is vagyok magammal békülve, akkor aratnék a csajok között. Bezzeg mikor a jópasi el is van kenődve, meg be van rúgva, meg csapkod stb, akkor is ha odamegy egy lányhoz, annak uganyúgy vizes lesz a bugyija, mint mikor a pasi jó hangulatban van. Akkor mi ez a maszlag, hogy add önmagad, lágy megbékélve magaddal és lesz sok csajod?
2012. márc. 7. 10:26
1 2
 1/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Működik a dolog, ki van próbálva. Nem néztem ki sosem adonisz módra. Kb. egy 20-as súlyfelesleg, önbizalomhiány, későn érő is voltam, és mindenféle nem természetes dolog jellemzett. Aztán agyban elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok. 1-2 ruhát beszereztem (haverral mentem shoppingolni, aki értett hogy mi néz ki jól az emberen és ilyesmi). Beruháztam egy ku.rvába, hogy a pidesztálra való emelése a nőknek megszűnjön. Pár hónapra rá lett az első barátnőm, akit pár hónap múlva követett mégegy... és mégegy... és mégegy.
2012. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

aki nagyon nincs megelégedve magával és az önbizalma = 0..az nem is szokott kezdeményezni!


te legalább kezdeményezel, megteszed próbálkozol....


a te esetedben azért mondják ezt a nők "amég nem vagy magaddal megbékélve, addig nem fognak ragadni rád a nők" h ne bántsanak meg, hogy nem kellesz nekik

2012. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de ez így nem teljesen igaz. Hiába fogadod el magad, ha egyáltalán nem jössz be a csajoknak:D
2012. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Akkor mi ez a maszlag, hogy add önmagad, lágy megbékélve magaddal és lesz sok csajod?"


Most sok csaj kell, vagy egy csaj kell?


valószínű nem vagy vonzó, vagy valami van benned, ami a nőknek nem jön be. Gondolom te sem a csúnyácska, önbizalomhiányos kisegereknél próbálkozol!

2012. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Többnyire az ember akaratlanul is azt közvetíti mások felé, amit önmagáról gondol. Agyad tudatos része arra sarkall, hogy kezdeményezz, de a tudat alatt benned van az önmagadról kialakított képed, amit nem tudsz leplezni.
2012. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5. voltam. azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy attól ha elfogadod magad, még nem fognak jobban tapadni rád a nők, de sikeresebb lehet egy randi, ha több önbizalmat sugárzol.
2012. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De ha nem így van, akkor ne mondjanak ilyeneket, ne áltassanak, ne álszenteskedjenek. Mondják a szemembe, hogy akkor sem akarnak tőlem semmit, ha elégedett vagyok magammal. Mert lehet, hogy igaz a jó pasikra ez a szólás, hogy ha meg van magával békülve, akkor még jobban tapadnak rá a csajok. De egy csúnya pasira nem hiszem, hogy igaz lenne, ha magamból indulok ki. Ha szomorú vagyok, akkor csúnya nyomoréknak tartanak, ha mosolygok, akkor meg csúnya beképzeltnek tartanak. Sehogyan sem jó ez.
2012. márc. 7. 10:41
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező, tanuld meg, hogy a nőnél felszínesebb és álszentebb lény még nem taposta ennek a bolygónak a felszínét. Egyrész a nők többsége nem ad neked egy szemernyis esélyt sem, ha nem nézel ki baromi jól, kivéve ha magas társadalmi pozícióban, vagy esetleg sok pénzed van. Ezt a nagyon is létező hibájukat pedig mindenféle álszent szövegekkel tagargatják, és bemesélik neked, hogy te vagy a sz@r, a fogyatékos az értéktelen, amikor ők azok. Ez a magyar nőkre kifejezetten igaz, legalábbis a fiatalokra nagyon.
2012. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

de nem fogja sajnos mind a szemedbe mondani..nem fogják azt mondani h húzz a f@szba mert senkinek nem kellesz olyan sz@r vagy....inkább leráznak ilyen meg hasonló szöveggel..

- amíg nem fogadod el magadat

- bocsi van pasim

- bocsi most nem kell pasi

- aranyos vagy de bocsi most nem lehet

- sok a munkám nincs időm kapcsolatra

- lehetünk barátok...


Hát igen, ehelyett ha kimondanák, h nem vagy az esetem és nem is leszel, bocsi..az egyértelműbb lenne

2012. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő válasza nagyon korrektnek tűnik sajnos. Nekem is mindig bemesélik a nők, hogy nincs veled semmi baj, tök kedves, aranyos vagy, majd csak megtalálod a párodat. Kérdem én, ha ennyire kedves, rendes gyerek vagyok, akkor neki miért nem kellek? Vagy csak én estem fejemre és én nem értem a lényeget? Megyek a követkő lányhoz, udvarolok stb és ugyanezt kapom, hogy majd csak megtalálod az igazit, és küld a következő lányhoz. Közben meg látom rajta, hogy alig várja, hogy lekopjak róla. Nem értem ezt a viselkedést és ezt az álszenteskedést. Ha gázul nézek ki, akkor miért nem vágja a szemembe? Van amelyik megmondta, de a legtöbb hitegetett, és halkan koptatott le. Nagyon nem bírom a női nemet, ennyi csalódás után. Pedig nem a legszebb nőkre startoltam.
2012. márc. 7. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!