Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék meg idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg idősebb, GAZDAG pasasokkal? Hogy szedhetném fel őket? 18L

Figyelt kérdés

Sajnos nem Pesten lakom, de nagyvárosban..

Nem baj ha ronda, csak legyen pénze!


2012. márc. 7. 15:31
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Nem de hogy jön ez ide?

Egyébként meg olyan kérdést teszek fel, amilyet akarok...

2012. márc. 7. 23:59
 32/54 anonim ***** válasza:
Ha nézel tv-t akkor láthatod hogy a gazdagok (akik tényleg azok is, nem csak annak akarnak látszani), nem átlagos eseményekre mennek el. Például ugye ott az operabál, akkor mutatták a tv-ben hogy valami új luxus ruhabolt nyílt az andrássy úton, oda is elég sok gazdag embert hívtak meg a megnyitóra. Ezek nem olyan események amire az átlag ember el tudna menni. Meg sok gazdag nem kérkedik azzal, hogy ő hogy teli van pénzzel. Ismerek olyan embert aki gyárigazgató, de soha nem mondanám meg ,hogy milliomos. A gazdagok többnyire egymás társaságát keresik, mert hasonló az érdeklődési körük, a hobbijuk( lehet elég költséges), amit egy átlag ember nem biztos, hogy bírna. Kezd kicsiben. Meg kéne ismerkedned olyan emberrel aki az átlag színvonal felett él, de nem tipikus gazdag, vagy valakivel aki bemutat egy olyannak. Az ilyen emberke általában ismer nála gazdagabbat. (Már csak a jó kapcsolat kialakítása végett, ki tudja hátha előnye lesz abból). És szépen mész fölfele, egyre több ilyen emberkét ismersz meg.
2012. márc. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy mik azok az igényeid amit csak egy gazdag emberke tud kielégíteni. Ha már így felvállaltad ,akkor pusztán, kíváncsiságból érdekelne. Mire vágysz, mi kéne?
2012. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
52%
k*rva..
2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
56%

Én meg nem arra lennék kíváncsi, hogy mire vágyik, hanem, hogy mit tud nyújtani. Mert, ahogy így belegondolok egy tapasztalatlan és éretlen lányka számomra egyáltalán nem vonzó. És elképzeli sem tudom mit tud nyújtani, ami nekem pénzt érne.

Megjelenni nem lehet vele, mert középkorú férfi létemre az egzisztenciám mellett nevetséges lennék; gondolom mosni, főzni, takarítani nem akar :-P; szexben kétlem, hogy nyújtani tudna olyat, ami az én igényeimnek megfelelne. Így átgondolva a dolgot: Cica! Mit fizetsz, ha megkaphatsz és tanítgatlak?

2012. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Mire vágyom? Háát.. autó, lakás, ruhák, cipők (drága, márkásak), plasztika, ékszerek, utazások.. ilyenekre gondolok

Mit tudnék nyújtani? fiatal vagyok, jól nézek ki tehát a megjelenés, meg szex.. igazad van, házimunkát biztos hogy nem csinálok

2012. márc. 8. 16:47
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jól nézhetsz ki, ha már most plasztikát szeretnél :-P


Tehát elmondom még egyszer:

1., Nem jelenhetnék meg veled, mert közröhej tárgya lennék.

2., Pont a szex miatt szoktam 40 feletti nőkkel ismerkedni, mert egy tapasztalatlan fruska kevés szexuálisan.


Dobj még fel valamit, mert így max. egy 10 000/órás kurv@ lehet belőled.

2012. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

Csak kicsi a mellem, azt akarom megnagyobbíttatni.. :)

És miért lennél közröhej tárgya? Ezt nem igazán értem...

2012. márc. 8. 17:29
 39/54 anonim ***** válasza:
Megèrné neked egy büdös,hájas öregemberrel összefeküdni ezekèrt?Vagy keresnél egy fiatal pasit félredugni?
2012. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

kérdező te tényleg lány vagy? vagy esetleg "ügynökösködsz"?értem ez alatt hogy nőnek adod ki magad,megtestesítesz szinte minden rosszat ami egy nőt jellemezhet csakhogy uszítsd a férfiakat a nők ellen

indok:pl a bosszú mert otthagytak egy pénzes idősebb paliért

2012. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!