Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék meg idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg idősebb, GAZDAG pasasokkal? Hogy szedhetném fel őket? 18L

Figyelt kérdés

Sajnos nem Pesten lakom, de nagyvárosban..

Nem baj ha ronda, csak legyen pénze!


2012. márc. 7. 15:31
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
utolso LOL :-)))
2012. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

lány vagyok :)

hogy találtad meg ezt a kérdést? hónapokkal ezelőtt írtam ki.. :D

2012. ápr. 18. 15:15
 43/54 anonim ***** válasza:
hogy találtam meg?úgy emlékszem a szerelem,szex témakör aktuális felső 3kérdése közt volt(szürke alapon fehér kérdőjellel) nem értek hozzá de azok a viszonylag régebbi kérdések szoktak ott lenni ahol a kérdező jelzi hogy nem kapott rá elég kielégítő választ és a rendszer így a válaszolók "szeme elé teszi"
2012. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
érdekes...
2012. ápr. 19. 00:05
 45/54 anonim válasza:
100%
En a baratommal az Operaban ismerkedtem meg. Akkor 20 eves voltam. O elegge el van eresztve. Nem kertem sem az autot, sem a lakast. Dolgozom, van sajat penzem. Bar az o lakasaban lakom (pontosabban egyutt elunk), nem iratattam a nevemre. Nekem o tetszett meg, nem a penze. Szerintem pont ezert fogtam ki ot, mert nekem nem szamit a penz (most sem, korabban sem). Szerintem a mentalitas fontos. Ezt tenyleg nem szemtsegbol irom, de inkabb fejezd be az iskolat, tanulj tovabb. Annyira meg fog valtozni a gondolkodasod, hogy ciki lesz ezt par ev mulva visszaolvasni. Valamelyik kommentelo talan Mac8 irta, hogy a 40-es pasik tenyleg nem az a kategoria amit te keresel. A helyesebbje es a jo kiallasubbak tenyleg kaphatnak csinos okos fiatal csajt (lasd szereny szemelyem (baratom 42 volt, mikor osszejottunk)), ugy is, ha az mondjak, hogy busz soforok. :)Tobb eszuk van annal, hogy a millioikat ribizli gizikre koltsek... akkor inkabb fizetnek 30000 k@rvaknak , de a milliok a sajat zsebukben maradnak.Csak jotanacs volt, nem kotozkodes.
2012. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Például itt! Én 41 vagyok, jó anyagiakkal és pont ilyen lányt keresek. Ha gondolod, írj!
2012. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 30-as, 40-es nők. 40-es pasi vagyok. Jó anyagiakkal, egzisztenciával. Én is voltam fiatal. Én is korombeli lányokkal próbáltam kapcsolatot kezdeményezni, vagy néhány évvel fiatalabbakkal. A gimiben, a discoban, a szórakozóhelyeken. Tudjátok, én voltam az a fiatal, jó megjelenésű fiú aki odament hozzátok, elég félénken és félszegen, felkért volna táncra vagy meghívott volna titeket egy italra. Röhögtetek, jó vicc volt ugye, hogy mit akarok.


Kedves 30-as, 40-es lányok tájékoztatlak titeket hogy már semmit. Megküzdöttem az anyagiakért nélkületek is. Könnyebb lett volna együtt, csak egy kis bizalom, egy kis segítség kellett volna annak a félszeg fiúnak. Nem segítettetek, és én így aztán le is mondtam rólatok.


Ma már 20 éves kedvesem van de ha nem lenne akkor sem a saját korosztályomban keresnék. A mai fiatal lányok kedvesek, anyagiasak, de főleg tisztelik a férfiakat anyagiaktól függetlenül is. Kedves 30-as, 40-es lányok, tartsátok meg az óriási önbizalmatokat és éljetek boldogan, egyedül vagy akárkivel akit találtok. Minden jót nektek.

2012. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim válasza:
ez rohadtul ribancos már bocsi...
2013. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
Odamész hozzá h leakarod cummantani vagy valami elvisz magával vagy ilyesmi..xDDDD
2013. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 40-es pasi!


Ma éjjel biztos tele fogom sírni a párnámat megható történetedtől .... :-D


Egy nemsokára 30-as nő ;-)

2013. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!