Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy hallottam egy profi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam egy profi nőcsábásztól, hogyha neten megismersz egy csajt, és az első randin nem tudsz eljutni a csókig, akkor már el se menj a másodikra, esélytelen már, max mankója lehetsz. Igaz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem lóverseny.
2012. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

na az is egy nagyon nagy nőcsábász lehet marhanagy tapasztalattal!


első randin ha nincs csók az semmit sem jelent, a legtöbb nő első randin nem is engedné...


azok akik rámenősek és szex alapján döntik majd el h folytatják e illetve kell e nekik a pasi az engedi h megcsókold, de ne csodáld ha másnap az éjszaka után már nem hív fel! :)

2012. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A profi nőcsábász nyilván a szexre hajt.

A párom a 3. randin csókolt meg. Kifejezetten jól esett, hogy nem az első találkozásnál tette ezt, hanem várt.

2012. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem azon múlik a dolog hogy első vagy a 4. randin csókolod e meg.
2012. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Határozottan alátámasztom, hogy nem igaz!

Neten ismertem meg és csak a 4. randin csókolóztunk. :)

És nem esélytelen az első randin semmit nem tudsz róla, meg kell ismerni egymást.

2012. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi elég ódivatúak vagyunk, mert az én párom meg az után csókolt meg, hogy eldöntöttük: járunk.

22/L

2012. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így igaz! Aki fölteszi magát a netre, az qrni akar. B***d szét a caffogó 3,14csájukat, ha módod van rá! Örülni fognak nekijje.
2012. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem jutsz el, ha el vagytok, röhögtök egymás hülye poénjain, akkor a végén illik megpróbálni, ha nem hát nem, akkor kapufa, de ha meg sem próbálod, akkor meg bukta.
2012. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez hülyeség!


az első barátnőmmel 2. találkozásnál történt meg a csók, és általában mindig 2. találkozásnál történt meg...


az utolsó 2 lánynál és a jelenleginél kb 1 hét volt!


és nem volt bukta egyik sem azért mert első randin nem volt csók...

2012. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ez hülyeség.nálam nem volt még első randin csók. pedig akikkel randiztam, nagy többséggel össze is jöttem vele. de úgy h nem volt rögtön csók, hanem mondjuk többedik alkalom után.

amúgy volt már nekem is olyan, h valakivel csak találkozgattam és nem volt csók, de az megint más eset. ha kb 5-6. randi után sincs semmi, kezdhetsz elgondolkozni. amúgy elég egy degenerált lehet ez a profi nőcsábász.

2012. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!