Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, fűznétek egy lányt több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fűznétek egy lányt több hónapig csak szexért, akkor is ha mindig visszautasít? Ez ilyen "mostmár csak azért is becserkészem a zsákmányt mechanizmus", vagy esetleg tetszek neki?

Figyelt kérdés

Hónapok óta az megy hogy összegabalyodunk buliban, beszélgetünk, smárolunk, de napközben nem igazán szoktunk beszélgetni.

ha mással táncolgatok egyfolytában csúnyán bámul ránk.

szóval, van olyan hogy sok hónapon át csak engem fűz, csak azért hogy megdönthessen, akkor is ha látja: nem rajongok az ötletért hogy csak egy újabb strigula legyek?

azért nem értem az egészet, mert ő elég jó pasinak számít, én meg annyira nem nézek ki hú de jól hogy valaki ennyi ideig csak ezért rám legyen kattanva. szerintem. :D

21/L


2012. márc. 8. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Elég elkötelezett srác lehet. :D
2012. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ki tudja. Lehet sok pénzben fogadott rád. De valószínűbb, hogy az a világképe, hogy őt senkinek sem szabad visszautasítani. És te lennél az első, aki ezt teszi, de nem tudja megemészteni a dolgot.


Nem fogjuk megtudni. Lehet ha nem is csak megdöngetni akar, megdönget és megváltozik minden.

2012. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, van neki közben más is, nem csak te. Amikor ott vagy a buliban, akkor bepróbálkozik, hátha engedsz a kísértésnek. Ha nem engedsz, akkor marad neki még másik 100 nő.
2012. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja, lehet simán csak vérszemet kapott :DD
2012. márc. 8. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy ismerős a sztori, én is vagyok így egy lánnyal, aki mellesleg Veled egykorú. :) Ugyanez a helyzet velünk, én nem akarok kapcsolatot, ő pedig nem akar csak szexet, a középút ebben az esetben meg sajnos ez, amit leírtál: buliban összekavarodás, amúgy meg napközben nincs kommunikáció! Egyeségre kell jutni az ügyben valahogy. :))
2012. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Lehet úgy érzi, minden nő az övé. Te is. Elmebeteg is lehet.

Vagy neked a belsődben is szeret valamit. Vagy a bulin tökre piás. Bármi.

2012. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egy csajt se fűzök csak a szexért, az aki csak arra való az nálam nem számít "csajnak"


Bár az hogy nappal nem szóltok egymáshoz, az azért kicsit furcsa..


23F

2012. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első csajomat én sem hagytam ott egy év után. Hülye is lettem volna mikor rá pár hétre végre megvolt. Ő is kb. így érezhet.
2012. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
en mar 2,5 eve fuzok valakit csak szexert. 34/F tehat van ilyen. es nem fogadasbol.
2012. márc. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csúnyán néz?

eléggé béna gyerek.

szerintem nem csak megfarkalni akar.

2012. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!