Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy nagyjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy nagyjából minden 2. tinilány (14-19 közöttiek) ilyen fiúkkal vannak együtt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

Végigmegyek az úton, látok 10 db tizenéves párt, abból kb minden 2. csajnak ehhez hasonló szőke barátja van. Ugyanaz a kék szem, vasalt haj, kék koptatott farmer, fehér tornacipő még télen is, bundásnyakú (kissé nőies viseletű)kabát stb. 29 vagyok és fura ezt nekem így látni.


2012. márc. 8. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
azért mert jól néznek ki , adnak magukra
2012. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért érzed magad különbnek az ilyen fiúknál?

Más a stílusuk mint neked de attól még ők is emberek és lehetnek nagyon jófejek és szeretni-valóak.

Nekem is a hosszúhajú fiúk jönnek be, nem feltétlen vasalthajúak. De szeretem a kisfiús arcú srácokat.

2012. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem az a fura, hogy közel annyi idösen, mint én vagyok mennyiben érdekel, hogy milyen pasik tetszenek a tinilányoknak... , de ha azt mondod, hogy feleséged van, és a lányod közeliti a tinikort, akkor sürü elnézéseket fogok kérni.


35/F

2012. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én mindig azt hallottam, hogy a kisfiús arc soha semmilyen körülmények között nem lehet nyerő a lányok között, mert a nők alapjában véve a férfias arcú pasikra buknak. Akkor mi van most?
2012. márc. 8. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:

aranyosnak tűnnek azok a fiúk akiket belinkeltél, nekem is az ilyenek tetszettek 14 évesen, persze azóta már inkább az érett férfiak jönnek be.

21/L

2012. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hajtok a tini lányokra, 22 felettieket szeretem, csak fura ezt látni.
2012. márc. 8. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:

A 2. képen Maxxie van a Skins c. sorozatból. :D És egy meleg srácot alakít. :D


Amúgy ha nem tűnt volna fel, manapság a tizenéves fiúk 90%-a így néz ki. Hát sok mindenből nem tudnak így válogatni a lányok.


Torzult is kissé a férfimodell, ők elvannak ezekkel a nyálgépekkel, és az én generációm is elég érdekesen vélekedik néha a férfi fogalmáról.

20L

2012. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem rohadtul nem érdekel h a csajok milyen pasikkal járnak.Az ő dolguk,h kikel jönnek össze.Mindenkinek más az ízlése.Meg tuti,h nem minden tizenéves lánynak az ilyen pasik tetszenek,mint akiket linkeltél is.
2012. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
DEDE. Ritka akinek nem ezek jönnek be.
2012. márc. 8. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
A sok tiniku rva az ilyen lányos kinézetű fiúkat kedveli. De hogy akkor miért nem jár csajjal, ha az jön be neki, nem értem...
2012. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!