Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Újra divatba jönnek a szakálla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra divatba jönnek a szakállas, borostás pasik?

Figyelt kérdés
Most beszélik az rtl klubon, hogy már a modelleket nem tudják eladni, mert túl feminné váltak. Megint a karagteres arc lesz a nyerő a metroszexuálisssal szemben?
2012. márc. 9. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
minden lány egy álompasiról álmodik de egy idő után rá jönnek hogy az álompasinak csak szexre kellet és ki dobta.és ekkor jössz te és te leszel a tökéletes pasi a számára
2012. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Én szeretem a borostás pasikat. Szerintem férfiasak lesznek tőle és ez a legjobb. :)

A modell pasik pedig műpasik, nem igazi férfiak.

2012. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Egyet értek a model pasikrol, de nem szeretem a szakálas, borostás pasikat.

Mindenkinek más jön be

2012. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én is oda vagyok a borostás pasikért :)) az én szememben a nagybetűs férfi az egy borostás férfi :D a többi ilyen tinipasi még.

de én hozzá tenném, hogy ilyen igazi férfiakat nagyon nehéz találni :/


21L

2012. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Remélem így lesz, mert utálok borotválkozni és inkább érzem magamat férfinek szakállal, borostásan.
2012. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 whatshername ***** válasza:

Úgyis lepontoztok,de én a sima arcot szeretem:)

Persze,persze férfias a borosta...szerintem meg nem mindenkinek áll jól,van amikor igénytelenül néz ki...

Különben is NEM a szőrtől lesz valaki férfi,ez inkább a viselkedéstől,gondolkodástól függ.

21/L

2012. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem rossz, hogy végre így kezdenek gondolkodni. Viszont testalkatra ugyanúgy az ilyen óvodás szőrtelen 3 kilós kis fosok lesznek még a nyerők. Tényleg haladás, ha arcra már mondjuk el lehetne dönteni hogy ki a fiú és ki a lány. De a szoli, a szőrtelenítés, a nyávogás, a tükör előtt szarakodás, hajlakk, hajvasalás stb ugyanúgy meg fognak maradni még sokáig. Mert az emberek (a többség)úgy értelmezik, hogy ez az igényesség. Ez a jaj ne bántsad már, mert ő legalább ad magára.
2012. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Aki eddig is tükörimádó ribi, páwa volt, az sajnos továbbra is az fog maradni.,
2012. márc. 10. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!