Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok LEGNAGYOBB része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok LEGNAGYOBB része (nem általánosítás, hanem tény, hogy a többség ilyen) mit szeret annyira a díszpinty pasikon?

Figyelt kérdés
Már ránéz egy lány arra a pasira, látja rajta, hogy kegyetlenül jól néz ki, és lehet tudni alapból róla (dumája, kisugárzás stb), hogy minde héten mást csajt próbál fel. Mégis ez a lány is beadja a derekát. Ha a belső értékék pl 55%-ban a külső pedig úgy 45%-ban fontos egy lánynak egy pasiban, akkor miért van az, hogy aki jól néz ki és nulla a belső értéke, az mégis akár minden héten szexelhet? Mert ezek szerint 85% külső, 15% belső ezeknek a pasiknak. Mégis ez kell a lányok nagy részének. MIÉRT?
2012. márc. 9. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

az elméleted alapján: 45% belső 55% külső

... azért mert egy hét kevés arra, hogy kiismerjük a másikat. Addig megdug és tovább áll. Esetleg olyan a lány, hogy nem akar kötöttséget.

2012. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem kellene ennyire általánosítani :D

A csávótól is függ milyen, van aki jól néz ki, és egyáltalán nem csajozós típus , van aki hetente 2x-3x más lányokkal kavar.

Rám azt mondják nagyon jól nézek ki, én sosem mondok magamról véleményt, mégsem vagyok csajozós.

Az a lány aki bedől egy ilyen csávónak, és hetyeg is vele első héten.. hát... az a lány olyan is.

Nálam még létezik az udvarlás fogalma, lehet maradi vagyok, de általában első hónapban inkább csak csók..

Én szeretem húzni "azt" a dolgot, nehogy már csak amiatt legyen velem valaki... :)

20/F

2012. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell mindennap minimum 10 embernek azon sírni, hogy nem kell egy csajnak sem?168cm vagyok, ez alapból elég nagy hátrány mégis szinte akkor szerzek csajt amikor akarok. És túl jóképű sem vagyok.A legfontosabb, hogy megpróbáld magadból kihozni a lehető legtöbbet (de azért ne legyél maximalista) és akkor nem lesz baj.Meg itt szidjátok a nőket, hogy mekkora ribancok, pedig ugyanúgy vannak normálisak is és nem a külső a legfontosabb nekik.Szóval tessék szépen felállni a géptől és csajozni, mert nem fog az öledbe hullani egy nő sem.
2012. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De miért megy akkor bele a legtöbb lány abba, hogy 1 hét alatt megdug a pasi és utána tovább áll. Nem az lenne az ésszerű, hogy előbb megismered pl 1 hónapa alatt egy kicsit, és utána fekszel le a pasival? Ezt diktálja az észérv.
2012. márc. 9. 21:52
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon nem jön be ez a páva stílus, szerintem undorító és egyáltalán nem férfias.

De amúgy azért szeretik annyira a lányok, mert ezek a pasik észreveszik, ha a csaj levágatja a haját vagy máshogy van kisminkelve, el lehet menni velük shoppingolni, meg lehet beszélni velük, hogy öltözzenek össze meg ilyenek. Most ez a menő, legutóbb az emo volt, most meg ez. Majd legközelebb már nem ez lesz.

Amúgy az a csaj, akinek ez jön be, az se sokkal külömb, nehogy azt hidd, azok is ugyanolyan pávák, csak mivel csajok, nekik nem gáz hogy így néznek ki, belül viszont ugyanolyan jellemtelenek, mint a hímnemű megfelelőik.

És persze ezek a csávókák nem szoktak böfögni, minden nap frissen vannak borotválva a testük 100%-án, és egyáltalán rendezettebbnek tűnnek első látásra, mint az igazi férfiak.

De amúgy én sem értem, miért vannak oda értük. Hallottam már 1-2 ilyen pasit a barátnőjével beszélni, hát valami undorító, mennyire nem képesek tisztelni a nőt. És mivel a csajuk is ugyanolyan, így ő se képes tisztelni a férfit (mert nem is férfi).

Remélem kielégítő volt a válasz.

2012. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

2. Elmehetnél innen máshová károgni az általánosításról. Mert a kérdésben leírtam, hogy nem az), de ha ezt figyelmen kívül hagytad, akkor nagyon

nem tudsz olvasni és nem itt lenne a helyed.

2012. márc. 9. 21:54
 7/20 anonim ***** válasza:
mert annyit ér, az a csaj talán jobb a díszpintynél???
2012. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Aki olyan lány, hogy ilyen könnyen beadja a derekát azt ne sajnáld, hogy nem te meszelheted le. Amúgy sok lány tisztába van vele, hogy max 1 hét azt viszlát. Félnek elköteleződni, vagy épp a "kiélős" korszakukat élik.
2012. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy meg az lenne a normális, hogy előbb megismersz valakit, és csak aztán fekszel le vele, de ezeknek már végbement a teljes agymosás, ami azt mondja, szexelj állandóan, mert csak ettől leszel menő.

Amúgy a párom mondott egy nagyon jót erről: ezek az emberek állandóan dugnak, mert sose tudnak kielégülni. Azért nem tudnak, mert mindig mással próbálják meg, és mindig túl korán, így lényegében azt se tudják milyen az igazi jó szex. Ezt keresik, kutatják, és ha valakivel már 1 kicsit is jobb, mint az előzőekkel, akkor már azt hiszik, hogy ez szerelem vagy ilyesmi. Pedig képtelenek érzelemből csinálni. És emiatt sose fognak kielégülni. Ez egy körfolyamat, szerintem logikus, remélem értitek.

2012. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

2. vagyok, bocsi a címet annyira nem olvastam át, inkább a lényeget. A többit értelmezd ne azt az 1 sort.

Az a csaj aki az első héten lefekszik a pasival épp annyit ér.

2012. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!