Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Va an egy srác a suliba, nagyon jól néz ki, de sajna még nem beszélgettem vele..feltűnt h néz engem, de ha észreveszi h észrevettem h néz, azonnal elkapja a fejét..az egyik osztársa egyszer megálítot, és szintén megerősítette h tecek neki, csak a srác nagyon félénk ilyen téren. Valamint olyan is volt már h jött velem szembe, és amint meglátott megált egy percre mintha azon gondolkozna h merre menjen, aztán meglátta a haverját (aki ép meletem ált)odarohant hozá és szinte belebújt..ez azér volt picit furcsa mert a jelenség nagyon hasonlított arra, amikor én meglátom őt és gyorsan odabújok bnőmhöz..
2012. márc. 10. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igen, tetszel neki....de inkább nézd át a nyelvtan könyvet hétvégén! "tecek neki"?? :D mindenki tudja hogy helyesen "teccek"<--így kell írni XD
2012. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h tetszel neki, de ha ilyen félénk neked kell megtenned az első lépést. Hidd el, tapasztalatból tudom, az ilyennek már az is nagy dolog, ha köszön neked a folyosón. Am, mégis mit mondott az az osztálytársa pontosan? Egyáltalán barátok?
2012. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom h kel helyesen írni kedves első, csak telóról pötyögöm be és hát..

Kedves második. Az osztálytársa aki megálított jó barátja egyébként lány, de amikor elkezdődött ez az egész nézés, szemkontaktus, stb az a lány aki leszólt mindig ott volt mellette és tudom h barátok. Hát egyszer szünetbe odajött hozzám ez a csaj, megkérdezte h hanyadikos vagyok, majd azt h ismerem e látásból azt a fiút, aztán elkezdett róla beszélni, elmondta h tecek neki, csak nagyon félénk ilyen téren stb.

2012. márc. 10. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, jó, mert ezt egy fiú barátról nem tudtam volna elképzelni. XD A lány meg gondolom segíteni akar a srácnak. Csak annyit tudok javasolni, h kezdeményezz, menj oda a sráchoz valami mondva csinált ürüggyel, aztán meglátjuk, mit reagál. Hajrá!
2012. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogyha ő félénk, hát én ezerszer félénkebb vagyok..az elején amikor megtecett, állandóan néztem, bámultam, és valszínűleg eközben tecettem neki meg..de amióta tudom h nem egészen egyoldalú a dolog..már rá sem merek nézni..és ez így nem jó :-/
2012. márc. 10. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!