Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyi szerelem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szerelem? Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


27 éves ffi vagyok, és hát...nagyon tetszik nekem egy lány a munkahelyemen. Csak az egyik "gond" (mert nem az egyáltalán, sőt..), hogy a kiszemelt lány 35 éves, a másik pedig az, hogy fogalmam sincs hogy csináljam a dolgot, mert a barátnői állandóan a nyakán lógnak ha van némi szabadideje. Én már ott tartok, hogy azért járok be reggel 7 órára, hogy tudjak neki köszönni, de sosincs egyedül, legalábbis még nem volt alkalmam ilyet tapasztalni. Azt tudom, hogy nincs senkije,mert azért már érdeklődtem innen-onnan. Nagyon kedves és aranyos lány, múltkor amikor láttam, hogy beszélgetett 2 barátnőjével velem szemben volt, és rámosolyodtam, erre ő elmosolyodott, és zavarba jött vagy nem tudom elkezdett kifele bámulni az ablakon.

Szerintetek mitévő legyek?? Lehet ebből valami? A másik meg az, hogy sose volt még idősebb barátnőm, de őt nagyon szeretném. Akár örökre is.


Köszi előre is a válaszokat!


2009. jún. 10. 16:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Semmi ötlet??? :-((
2009. jún. 10. 16:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Szióka!Menj oda nyugodtan,amikor a bnőivel van...és kicsit hívd félre,és hívd el egy randira!!!;)

hidd el,beválik!!!!

2009. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És merre vigyem? Még soha nem volt idősebb barátnőm de mostanra eljutottam oda, hogy szeretnék egy komoly kapcsolatot végre. De gondolom egy 35 évest nem lehet azzal lenyűgözni amivel a 20-25 éveseket igen.
2009. jún. 10. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
De,ugyanavval le lehet nyűgözni mint egy 20-25 évest(tapasztalat)....-A nő az nő marad,még ha idősebb is:)
2009. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha cikinek tartod a barátnői előtt elhívni randira, akkor esetleg egy borítékban írhatsz neki üzenetet is :) Vagy belső emailt. Gondolom tudja névről ki vagy. Valami olyasmi szöveggel, hogy már régóta keresed az alkalmat, hogy elhívd, de állandóna barátnők hada veszi körül, és ezért inkább ezt a módot választod. Megírhatsz egy konkrét időpontot is, vagy hogy várod a válasszal ekkor meg ekkor a kantinban (ha van ilyen nálatok) bármit kitalálhatsz. Ez nekem nagyon tetszene :)


Hogy mivel tudod lenyűgözni? Nem olyan nehéz. :) Nem függ a kortól. Legyél vele kedves, előzékeny. Aztán alakul :) Sok sikert! :)


De azért tudnod kell, hogy ha még nincs gyereke, lehet hogy neki hamarabb kellene, mint neked. Vedd figyelmbe, hogy ilyen korú nőt nem illik feltartani ezen a téren. Ezért ha esetleg nemet mond az első meghívásodra, lehet hogy azért lesz mert fiatalabb vagy, nem azért mert nem tetszel neki. Úgyhogy ne add fel, akkor marad az a variáció, hogy akkor is odamész hozzá, amikor vannak mások is ott, és belefolysz a beszélgetésbe, és burkoltan célozgatsz, hogy számodra semmi sem akadály. Ha tényleg tetszik a nő, és mondjuk jársze vele egy ideje, akkor rájössz te is, hogy ténylegesen akarod-e a kapcsolatot komolyan, vagy nem. De ne tartsd fel, ha nem akarod igazán őt.


30/N

2009. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért merem kijelenteni biztosra, hogy Ő az, mert rengetegszer megbeszélésen, értekezleten, tényleg elkápráztat azzal, hogy mindamellett, hogy nagyon szép és vonzó nő, még nagyon okos is. Futólag volt már alkalmunk 1-2 szót váltani, és akkor is végig mosolygott, meg ez az ablakon kifele bámulós történet nagyon aranyos volt. Van gyereke, egy 4 éves kisfia van, de nekem ez sem akadály, én nagyon szívesen felelősséget vállalnék érte is (és nem akarnám kitúrni őt a helyéről) nem csak a mamájáért. Holnap írok neki valami aranyosat e-mailen és meghívom egy ebédre.
2009. jún. 10. 19:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt letámadtok, már akkor elvált mielőtt megszülte a babát. (hála az égnek van egy közös barátunk aki elég megbízható és ellátott némi infóval úgy, hogy ő ne tudja.)
2009. jún. 10. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyes :) Drukkolok :)
2009. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megírtam neki reggel a mailt, azt írtam (nagy vonalakban), hogy lenne-e kedve egy kedves,molygós hölgynek egy nála ugyan fiatalabb, de mosolyától elolvadó rajongójával ebédelni (a többit meg majd megbeszéljük :-) ). Hatalmas mosollyal jött oda hozzám a mai értekezlet után, hogy már észrevette, hogy lassan csak miatta járok be dolgozni, és nagyon szívesen eljön velem. :-)
2009. jún. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!