Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 év korkülömbség? Munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év korkülömbség? Munkahelyi flört vagy szerelem?

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Megismertem egy 34 éves sráccal, (egy munkahelyen dolgozunk).

Én 1 éve vagyok a munkahelyemen, ő kb március környékén jött oda dolgozni. Akkor is már észrevettem, hogy nagyon néz, figyeli merre megyek. Mosolyog, mikor meglát...

Az utóbbi 2-3 hétbe már beszélgetünk, humorizálunk, hülyéskedünk egymással..

Sajnos tavaly novemberében, elinditott egy válást, ugyanis felesége van.. De már nem élnek együtt...

Gyereke nincsen...

Mikor rákérdeztem, mit szeretne, aztmondta ismerjük meg egymást, vagy kialakul valami vagy nem...

:)

De nem értem multkor aztmondta kiváncsi minden porcikámra, és látom,hogy tényleg érdeklődik irántam...

Mikor megkérdeztem tőlle, hogy csak szexet akar? Akkor aztmondta NEM!! De ez ugye magában nem jelent semmit...

Mivel még annyira nem ismerem, nem tudhatom mit akar vagy mi a szándéka.

Bókolgat, dicsér, látom hogy érdeklem őt...

De mivel sem beszédjéből sem külsejéből nem az rajzolódik ki, hogy bunkó arrogáns, szexmániás, állat :D

Megugye még a válása sincs annyira lezárva


Szerintetek, lehet komolyabban gondolni vele? vagy csak szórakozásképp akarna engem???

Várom a hozzászólásokat! :)


2010. júl. 26. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

ne erőltess semmit, hagyd a dolgokat alakulni.

nálam is van egy srác a munkahelyemen, új vagyok, az elmúlt 1 hétben a folyosón hello-hello-ból jutottunk el oda, hogy jön, mosolyog, leül beszélgetni, sőt, leszokott, de pénteken még cigizni is elhívott, hogy tudjunk beszélgetni.. szépen lassan a nagykönyv szerint közeledünk egymáshoz.. akármi lehetne még belőle, de sajnos 5 nap múlva elutazik 2 hónapra, mire visszajön én leszek külföldön.. szóval felejtős. neked tényleg csak azt ajánlom, hogy hagyd, hadd történjen minden magától..

2010. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1 válaszadó


köszi a válaszod!!! :)

2010. júl. 26. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!