Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel télen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel télen sokat beszélgettem és úgy jött le hogy érdeklem, most meg ha ráírok visszír, de ő nem ír rám! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Talált egy nálad jóképűbb srácot.
2012. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Például ne a neten éld az életed...
2012. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Találkoztunk személyesen is...
2012. márc. 11. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:

mi ez hogy rámír?

ez miért olyan nagy cucc?


rám pl. 2 évfolyamtársnőm mindig rámír, mindig tőlem kérnek segítséget a sulival kapcsolatban,pedig én sulit illetően nem nagyon szoktam képben lenni,és ezt ők is tudják,mégis rámírnak,:D


ennek van valami jelentősége,h rádír a lány, mert én eddig nem tulajdonítottam ennek semmi jelentőséget ,és sztem ezután se fogok...vagy kéne? csak mert én leszarom a facebookot!

2012. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán azért nagy cucc mert ha rád ír az azt jelenti hogy ő is szíven beszél veled ... és az egyértelműen jó jel!
2012. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja aha, értem, valszeg azért írnak rám,mert alig vagyok fenn, máshol meg nem ign tudnak elérni,mert a számomat nem adom meg akárkinek.
2012. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ír rád, mert tetszel neki.

Azért ír rád, mert nem tetszel neki.

Azért nem ír rád, mert tetszel neki.

Azért nem ír rád, mert nem tetszel neki.

Nőknél mind lehetséges :)

2012. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!