Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Tetszik egy lány, de már rég nem beszélgettem vele. Ma megszereztem az e-mail címét, de kéne egy jó szöveg. Bérházban lakik, de csak az utca meg a házszámot tudom. Esetleg rákérdezzek az emeletre és a házszámra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Az e-mail küldéséhez miért kell emeletszám???
2009. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félreértessz. A lakcímet csak példának írtam.
2009. szept. 22. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne, a végén még azt hiszi, h eladni akarsz neki vmit:D sztem írj neki egy e-mailt azzal kapcsolatban, amiről régen beszéltetek. mondjuk teszem fel, egy nyelvi kurzusra jártatok, és h eszedbe jutott, hogy van, hogyhalad a nyelvvel stb. és invitálhatod vmi hasanló programra, ami valszeg érdekelheti. ebből láthatja, h érdeklődsz, figyeltél rá régen is és most is, és h szeretnél tőle vmit. 17/L
2009. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Sztem az eredeti duma jó lesz, csak várj vele húsvétig!
2009. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
velem történt már hasonló...ne akard tudni hogy hol lakik...előbb egyszerűbb dolgokkal foglalkozz...legelőször ismerd meg,kérdezd me hogy nincs e kedve veled meggi valamit stb...aztán ha komolyabbá valik a kapcsolat,vagy sszóba hozza,csak akkor kérdezd emg,mondjuk pl:ja,és tényleg hol is laksz??/vagy:merre is laksz??/vagy csak majd kérdezd meg hogy hazakisérheted e innen vagy onnan,és akkor tudnifogod:)...
2009. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne nyomulj annyira mert ráfázol.Mért beszéltetek régen?ezt nem írtad.Lehet már nem érdekled.Én nem küldenék a helyedben semmit,max msnen beszélnék vele.
2009. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért beléltem régen, mert átmentem másik suliba.
2009. szept. 24. 13:35
 8/8 A kérdező kommentje:
beszéltem
2009. szept. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!