Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is ilyen katasztrófa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen katasztrófa a szerelmi élete?

Figyelt kérdés

Hiába találok végre olyan lányt, aki külsőre és jellemre is igazán vonzó a számomra, vagy foglalt vagy pedig nem kellek neki vagy nem merek kezdeményezni.


Miért van ez mindig így? Huszonévesen még sosem volt barátnőm, pedig én már 12-13 éves korom környékén is normális, komolya kapcsolatról álmodoztam, azóta csak még erősebben él bennem a vágy, hogy megtaláljam a párom, ennnek ellenére az élet mindig megakadályozza, hogy végre rámtaláljon a boldogság.


Ma is buszon utazva rám jött hirtelen az érzés, hogy de jó is lenne egy lányt ölelni, csókolni, igazán szívből szeretni, aki legalább ugyanennyire szeretne engem.


Lehet túl álmodozós, elméllkedős és szánalmas nyálas vagyok fiú létemre, de nem érdekel, mert tudom mire vágyom, mit szeretnék és minden nap érzem a hiányát a páromnak, ha próbálom elfelejteni, elnyomni akkor is előjön mindig.


Nagyon szeretethiányos is vagyok már és egyben nagyon tudnék szeretni is.


Csak egy lányt szeretnék, nem százat, csak egyet, de miért nem adja meg az élet nekem őt?!


2012. márc. 13. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert túlizgulod a dolgokat. Én is szeretnék párt találni, de nem leszek emiatt zaklatott. Kezdeményezni is szoktam :P
2012. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel, de hidd el minél mélyebben merülsz el ebben annál rosszabb lesz
2012. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És most hány éves vagy?
2012. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ma 17:08


22 vagyok.

2012. márc. 13. 17:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz.

21 éves vagyok. Szintén nem volt még barátnőm. Aki tetszett annak nem tetszettem, vagy ami rosszabb hogy pont volt barátja. Olyan nem volt akinek tetszettem volna, legalábbis nem tudok ilyenről.

Most is tetszik valaki aki sokak szemében egy átlagos lány de nekem ő minden gondolatom. Sajnos nem érdeklem. Már annak is ürülök ha látom és köszön.

2012. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, én is gyakran érzem ezt a "de jó is lenne valakit igazán szeretni" érzést. De van igazság abban, hogy ha a legjobban szeretnéd, akkor nem fog sikerülni. Tapasztalat is ezt mutatja, én már csak tudom...
2012. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Újabb sorstárs :)


Nekem eddig csak olyan kapcsolataim voltak ahol egyirányú volt a dolog, felőlem felé. Ő meg csak azért volt velem hogy legyen valakivel. Vagy épp pasija megcsalta meg kihasználta és kellett neki egy lelki szemetesláda... De nem hibáztatom őket, egyszerűen csak naivak.


Szóval hol bujkáltok rendes értékrenddel, normális erkölcscsel rendelkező, hozzám közellakó lányok :D


23F

2012. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Istenem!

22 éves lány vagyok, és nem gondoltam volna, hogy vannak még érző pasik a világon!

Az eddigi összes kapcsolatom egy nagy csődtömeg volt. Általában csak pár éjszakára kellettem nekik, aztán egy nagymellű platinaszőkével fölényesen távoztak az életemből.

Én nem is értem miért van ez... pedig nem vagyok ronda, bunkó vagy gátlástalan (csak egy picit naiv). 184 cm és 55 kg vagyok. Szőke a hajam, és ápolt vagyok. Bár az igaz, hogy nem vagyok valami közvetlen lány, mert az önbizalmam igen csekélyke.

Szóval, nyugi, vannak lányok, akik ugyanazzal küzdenek mint ti. Sok szerencsét nektek, és remélem hamarosan nekem is lesz majd kit szeretnem. :)

2012. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Carlsokolbász ***** válasza:
OMG!
2012. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 17:39


Most kaptam egy újabb elutasítást voltaképpen, tőled is.

2012. márc. 13. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!