Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 300 km az sok, mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

300 km az sok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit neten ismertem meg. Irtóra aranyos, kedves meg minden, és én is bejövök neki. De utaznom kéne hozzá kb 5 órát. Ő is sokat utazik, csak még fiatal, hogy a szülei egyedül elengedjék. Egyszer mindenképp szeretnék elmenni hozzé, és akkor talán a szülei belemennek hogy ő is utazzon. De kíváncsi lennék, kinek mi a véleménye erről, illetve a távkapcsolatokról. Kort és nemet is légyetek szivesek írni! Köszönöm szépen.
2012. márc. 15. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az baromi sok. Én 30km-nél többet biztos nem utaznék...



21F

2012. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2012. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen az sok!!


hiába így meg úgy szeretitek egymást, akkor sem ugyanaz...hetekig hónapokig csak neten aztán néha találka, időn belül ez féltékenységet és bizalmatlanságot szül..persze akadnak ritka kívételek, de ÉN tuti nem mennék bele ilyenbe..

2012. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok, főleg ha gyerekek vagytok.
2012. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bromira sok az a 3oo kilométer ,és ha te mész hozzá az okés ,de a lány nehogy már egyedül elinduljon egy ilyen hosszú utra.
2012. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vészes. meg lehet oldani. :)
2012. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem olyan sok az.de ha még gyerekek vagytok akkor bizony,rengeteg..
2012. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem korábban volt távkapcsolatom, csak közelebb volt. amugy költségben nincs tul sok különbség, csak hát az rengeteg időt vesz igénybe. Amúgy én 21 vagyok, a lány meg 17( ő még tényleg fiatal, de hó végén megy Angliába másfél hétre. Ahhoz képest semmi ez a párszáz kilóméter). Ő is úgy gondolja, hogy érdemes megpróbálni. Köszönöm főleg a pozitív válaszokat :)
2012. márc. 15. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon. Havi 1 találkozó az nem kapcsolat, csak szenvedés mind 2 félnek.
2012. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Havi egy találka az tényleg nem elég. De szerintem menni fog 2-3, az viszont már valami :)
2012. márc. 15. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!