Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak (20-as korosztály)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (20-as korosztály)! Ha elhívtok egy lányt randira, de a lány nem szeretne tőletek semmit, hogy a legcélszerűbb közölni ezt veletek úgy, hogy ne éljétek meg akkor kudarcnak, de ne is reménykedjetek tovább?

Figyelt kérdés
Vagy jobb lenne, ha most az egyszer belemennék, és csak utána közölném a rossz hírt? Igazából nem szívesen hitegetnék senkit, de ha így könnyebben elviselhető lenne a visszautasítás a férfi részéről...
2012. márc. 15. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

nem nem semmiképp ne menj bele. "nagyon aranyos vagy :) de figy, nem szeretnélek hitegetni, ezért már az elején tisztázni szeretném, hogy nem hiszem, hogy közöttünk lehet komolyabb kapcsolat. kérlek ne haragudj, de ezt érzem :\"


valami ilyesmire gondoltam....

2012. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Őszintén elmondani, hogy nem szeretnél semmit sem a fiútól. Én sokkal jobabn szeretem az egyenes beszédet, mintsem azt, hogy a randi végén derüljön ki, hogy alapból sem akart tőlem semmit, csak nem akart megbántani.

Szavazzatok le, de egyetemistaként ez egy felesleges pénzkiszórás számomra, nem esik jól, hogy fel vagyok ültetve.

Aztán meg lehet, hogy a randin megtetszik a lány a fiúnak és mégis akar majd a végén tőle valamit. Ez lutri, de ha valóban nem akarsz semmi esetre se a fiútól valamit, akkor mond meg neki, de egyenesen a szemébe, ne SMS-ben vagy neten, mert az megalázó.

22F

2012. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Nem jössz be" nem kell a legyünk csak barátok meg stb.

Az igazságot, gondolod, hogy utána valakit randira fog még hívni az a srác?Elmegy a kedve, miért csinálod ezt vele?!

2012. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
meg rád nézve is gyávaságnak tűnhet nem személyesen közölni vele. nagylány vagy te már szerintem, ennyi kell, hogy legyen benned, hogy a szemébe mered mondani :) nem lesz kellemes, de én ezt nagyon nagyra értékelném
2012. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha BIZTOSAN nem szeretnél tőle semmit akkor ne mond azt hogy "egyenlőre", "nem tudom", "szerintem nem", "nem érek rá akkor"

Mond meg neki hogy nem szeretnél tőle semmit.

2012. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem úgy a legtisztességesebb, hogy elmész vele randira és a végén közlöd vele, hogy nem vele képzeled el a folytatást, nem látsz benne fantáziát. Azért a végén mondjad, mert ha az elején mondod, az szemétség. De az is lehet, hogy elmész vele és olyan értékeket fogsz felfedezni, hogy a külseje ellenére is érzed a pozitív kisugárzást, érzed, hogy van benne valami, lehetne még találkozni vele hátha lehet a dologból valami.
2012. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehogy el menj vele! :D Úristen kedves utolsó ez nagyon rossz tanács. A többieknek igazuk van, meg kell mondani, hogy nem akarsz semmit, ki fogja bírni. 25F
2012. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nalam az idealis valasz ebben az esetben a kovetkezo:

"Nem szeretnek toled se komoly kapcsolatot, se egyejszakast es holnap se fogom maskepp gondolni, szal foloslegesen is jossz utanam, de nem es nem is fogok hisztizni, ha holnap mar mas lannyal latlak!"


Valami ilyesmi...

2012. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban esélytelen, akkor mondd meg neki egyenesen, hogy nem, és kész! Nem könnyű, de sokkal becsületesebb, mint elmenni, hiú ábrándokat kelteni benne (merthát hajlandó voltál vele randizni!), aztán esetleg nem felvenni neki a telefont, meg nem reagálni az üzenetekre, levelekre. Egyébként ha elmész egyetlen randira, mitől lenne könnyebb megmondani? Szerintem még nehezebb, mert szerencsétlen reménykedni kezd.
2012. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, szerintem is jobb még az elején tisztázni, de írásban fogom, mivel ő is úgy hívott el. A szövegen még agyalnom kell, mert szerintem, amiket páran írtatok, elég szélsőségesek...
2012. márc. 15. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!