Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek Csókolózni :$!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek Csókolózni :$!?

Figyelt kérdés
Félek csókolózni a fiúmmal de még ő se smárolt, de én már szeretnék ő meg hát kétes ... :$ mit tegyek ?

2012. márc. 15. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
mi van? még nem csókolóztatok de már jártok??? Ezek a mai fiatalok...
2012. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Inkog Nito ***** válasza:
Nem kell izgulni.Jó az hidd el.
2012. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
12 éves vagy, ugye?
2012. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cathilina ***** válasza:
Attól függ, az első csókkal járó érzelmi kötődéstől félsz-e (mert ez esetben nem biztos, hogy elég érett vagy hozzá) vagy csak aggódsz, hogy valamit nem jól csinálsz majd. Ha az utóbbi, tudom, hogy ez most még elég elképzelhetetlen, de higgy az itteni népeknek: ösztönösen jön majd a dolog.
2012. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
inkább félek h elrontok valamit :$
2012. márc. 15. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
már elrontottad h egy folytában ezt a ":$" smileyt használod.
2012. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az elsö válaszolónak üzenem :

Mért,te rögtön a megismerkedésetekkor lefeküdtél vele????

Mert ha szégyenlös vagy,az csak elõny!!!

Mindent bele!

2013. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem én ilyet nem mondtam, hogy így értelmezted az egy más dolog. Azonban én nem hívnám járásnak azt, ami az első csók előtt történik. Az minimum a 2. de inkább az elsőn már megejtem, fiatalabb koromban is de akkor mondjuk néha vártam a 3. vagy 4.ig ha kellett. De én azt nem járásnak hívom, lehet te utolsó annak de én nem.
2013. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wivikee válasza:
Először is az elsőnek üzenem, hogy én távkapcsolatban élek a barátommal és már az első találkozásunk előtt együtt voltunk, így bármennyire hihetetlen nem csókoloztunk a kapcsolatunk előtt... Na, akkor térjünk rá a kérdésre. Nekem sem rég volt meg az első csókom, amire ott kezdtem el izgulni, így elég furán nézhettünk ki közben... Sőt én az első pár csókunknál, amik pár perccel később voltak, mint az első, kezdtem ráérezni a dologra és csak ekkor kezdtem meg viszonozni is, de te is biztos hallottál már róla, hogy mit kell csinálni :D Ne izgulj rá, engedd el magad és gondolj arra, hogy egy olyan emberrel vagy, akit szeretsz.
2017. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!