Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért lepődnek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért lepődnek meg, hogyha ez történik?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam szarozni, nem a barátja akarok lenni a lányoknak (mármint olyan értelemben, hogy nem a haverja), és nem kapásból, de elég gyorsan el szoktam mondani, hogy tetszik nekem.


Na és ha ekkor olyan válasz jön, hogy "kedves vagy, de nem lesz köztünk semmi", vagy "jó fej vagy, de nem vagy az esetem", vagy valami hasonló, akkor én nemes egyszerűséggel megszakítom az ismerkedést, hiszen tudom, hogy nem fog változni a véleményük (tapasztalat), így ahelyett, hogy olyasvalaki után futnék, akinél semmi esélyem, inkább próbálkozom a következőnél.


Ezután pedig jön az értetlenkedés a lányoktól, hogy mi a gond, miért nem keresem többet, amikor pedig elmondom, hogy miért van, vagyis hogy visszautasított és nem fogok feleslegesen teperni utána, akkor meg azzal jönnek, hogy "én is csak egy trófea lettem volna neked", meg hasonló ökörségek.


De most komolyan, nem tök logikus ez?


2012. márc. 16. 17:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
a lányok többsége össze-vissza kombinál, vagy szimplán csak kéreti magát, hogy teperj minél tovább. ne kérdezd mire jó ez, bár én is lány vagyok, de néha nem értem nőtársaimat :))
2012. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
na kiváncsi vagyok ide ki mit fog írni :D
2012. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

sztem ez meg gáz h egyböl nyomulsz!én is nemet mondanék!

A nöket meg kell hódítani,nem ajtóstul rontani a házba!

igy mindegyik ki fog kosarazni.

2012. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
vagy tol
2012. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%
ez hülyeség amit utolsó írt. oké h meg kell hódítani, de attól még a tudtára hozhatja a lánynak h nem barátkozni akar.
2012. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
6%

jól tetted,legalább ha utánna jönnek értetlenkedni,tudod,hogy mégis bejössz nekik.Lehet,hogy követni fogom a példád,de ki fogom próbálni az biztos

20F

2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egyáltalán nem tök logikus. Én például mindenkinek nemet mondanék aki így kezd neki mint te és nem azért mert utána nem lehetne semmit. Hanem azért mert szerintem nem lehet úgy ismerkedni, hogy "csá tetszel, randizunk?" Ez az egész akkor csak egy idegesítő elvárás lesz, hogy "mondd meg minnél hamarabb a választ", ez nem spontán ezt nem lehet elvárások nélkül élvezni. Ezért szerintem sokkal normálisabb amikor az emberek ismerősök, barátnak indulnak, és ha jobban megismerik egymást, minden elvárás nélkül egymásba szerethetnek. Szerintem meg ez a logikus. Úgyhogy lehet ezzel elszalasztottál pár lányt. A másik meg az, hogy ez olyan mintha neked a csajozáson kívül más célod nem lenne az életben. Lehet, hogy nemet mond de például tök jó barát lenne. De hát te tudod (/bajod).
2012. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igen, ezt nem úgy kell érteni, hogy kapásból odaállok elé, hogy: "Helló bébi, na mi a helyzet, nagyon bejössz nekem, legszívesebben végignyalnám a tested!" Szóval nem így.


Sokáig nem szoktam várni, mert szívtam már meg a barátzónával. Azóta figyelek rá. Szerintem jól választom meg az intervallumot.

2012. márc. 16. 17:48
 9/30 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy nemet mond de például tök jó barát lenne."


Fiú/lány barátságban én nem hiszem, ilyen formában nincs rájuk szükségem.

2012. márc. 16. 17:49
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
te jól csinálod, ők nem tudják, mit akarnak. egy kérdés: mit gondolsz egy "jófej vagy, de nem vagy az esetem" kaliberű szöveg után?
2012. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!