Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van, miért csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, miért csak velem történik mindig minden így?

Figyelt kérdés
értelmes vagyok, normális, nem vagyok csúnya, csinos is vagyok, de komolyan még se jön össze semmi. soha nem nyomulok fiúkra, életemben nem tenném, nem szoktam még ráírni meg keresni se a fiúkat, van bennem csajos tartás...vannak is akik így próbálkoznak, most volt 3 olyan fiú is aki tetszett, és szimpatikus is volt, és dumálgattunk kb szeptember óta, mindig ők kerestek, stb..nem vagyok ribanc hogy több emberrel beszélek egyszerre, csak kihasználom hogy fiatal vagyok, na de nem ez a lényeg, hanem egyik elhívott randira, Ő HÍVOTT EL, nem én, erre elkészültem stb, és erre lemondta a tali előtt negyed órával, h neki még se jó...hát ok. másik fiú meg elhív mozizni, mondtam h rendben mehetünk, erre ír egy üzenetet, hogy hát ne haragudjak, még se jó ma. hát de haragszok. engem miért csak az ilyen lúzer idióta stikkes pasik fognak ki, akik nem képesek annyit megtenni, hogy nem mondják le a randit fél órával a tali előtt?? már kezdek teljesen pasiellenes lenni.
2011. dec. 3. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képet és megmondjuk mi a hiba:)
2011. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenki azt vonzza be, amilyen önmaga. Aki egyszerre három fiút hülyít, az ne csodálkozzon, ha ugyanezt kapja:)
2011. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fura egy felfogásod van a dolgokról...
2011. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem hülyítettem egyiket sem...csak találkoztam volna velük, és gondolom azután eldöntöttem volna, hogy melyik fiúval szeretnék még többet találkozni.szerintem ez nem hülyítés..de hát mindenkinek más a gondolkodása.
2011. dec. 3. 14:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az, mert ha találkozom valakivel akkor nem úgy tekintek rá, mint 5kg húsra, és majd eldöntöm, hogy melyik 5kg a jobb minőség. Egyébként így is lehet, csak ez hasonló, mint amikor ruhák között válogatok. Bár így is lehet gondolkodni.
2011. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jajj ne vedd már ennyire a szívedre:)


Egyébként ismerős érzés,én is mikor a legtöbbet készülök egy találkozóra,akkor valami becsődöl és ugrik a tali.Régen mindig magam alatt voltam emiatt,de tudod mit?Nem szabad.

Kedélyesen vissza kell neki írni egy sms-t,hogy semmi baj és reméled lesz még alkalom máskor bepótolni.Ennyi :)


Ha nem lesz más alkalom,akkor azok a kisfiúk annyit is értek!

2011. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
szerintem meg ez szimpla ismerkedés, meg kell ismerni a másikat, találkozgatni, mielőtt eldöntöd h na nekem ő kell! de egyébkánt egyik fiúhoz se úgy szoktam hozzáállni egy randi miatt, hogy na most akkor itt csóknak kell lenni, meg mindenképp 'járás' lesz belőle, hanem akár barátság, stb..de most nem az én gondolkodásmódomról kérdeztem...:) hanem hogy miért mondják le, ha egyszer ők hívnak el??
2011. dec. 3. 14:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért tértem ki a gondolkodásmódodra, mert azt kérdezted miért csak veled történik "mindig minden így". Mivel Te is több személlyel ismerkedsz, ők is, és mást választanak. És ha olyan pasikat választasz akár csak randira is, aki nem képes időben szólni, hogy nem jó az időpont stb.. akkor ez elsősorban rólad árul el sokat.
2011. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát ebben van igazság, a pasiválasztást illetően. tehetséges vagyok az 'ilyen' pasik kifogásában, pedig normális, meg értelmesek, kedvesek amikor beszélgetünk..mind1. azt a 'mindig velem történik ez' dolgot, meg azért nem kell szó szerint venni, de képletes van na:D
2011. dec. 3. 14:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Véletlenül Te nem ilyen vagy szintén?:) Az nem ismeri fel másban a rossz tulajdonságot, aki nem ismeri be magának, hogy bizony ő is ilyen.
2011. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!