Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik mindig az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig az, hogy azokhoz a pasikhoz vonzódom, akik a suli leghelyesebb pasijai és nagyon sok lánnyal már lefeküdtek?

Figyelt kérdés
17/L
2011. nov. 27. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán mert rib@nc vagy? Csak kérdezem.
2011. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, de azok olyan cuki, aranyos pasik. Tudják mi kell a lányoknak, eszeveszettül oda vagyok értük. Másoknak soha nem adok esélyt. baj ez?
2011. nov. 27. 11:12
 3/19 anonim ***** válasza:

A Te korodban ez normális.

Feküdj le pár ileyn pasival, majd amikor már nagyon fáj akkor megtanulsz különbséget tenni a külsöségek közt.

2011. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 MariskaHargitai ***** válasza:

Megtanul különbséget tenni, csak utána már nem kell egy normális pasinak se.

Azért vagy ilyen, mert mész a többi birka után...

2011. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mert fiatal vagy és még asszed, hogy a rosszfiúk tudják mi kell a nőnek. Nincs ebben semmi egyedi.


22/L

2011. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

azért mert 1

R

I

B

A

N

C

vagy

2011. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak a külső számít neked. Ez pedig azért van, mert lány vagy.
2011. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is ri*anc vagy,ha meg nem akkor adj olyanoknak is esélyt aki nem olyan.Hidd el azokkal jobban jársz


20/f

2011. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De nem tudok másnak esélyt adni, eldöntöttem magamban hogy ő a leghelyesebb srác. Minden lánynak ő tetszik, de azt akarom, hogy a barátnőim irígykedjenek rám, hogy nekem csúcspasim van, nekik meg csak átlagos. Meg amúgy is, olyan jó érzés lenne vele felvágni mindenki előtt. De félek, hogy meg fog csalni, mert azt mondja sok barátnőm, hogy mindenkit megcsal. De nem tud érdekelni, mert annyira cuki, hogy majd elolvadok.
2011. nov. 27. 11:50
 10/19 anonim ***** válasza:

#8


Ne kívánj ilyet! Megkíméled a férfiakat! Ismertem ilyen lányt. Egy Jófiúval járt 3 évig, úgy volt együtt élik le az életüket, de kitalálta, hogy neki a rossz fiúk jönnek be. Összejött egy sráccal, aki kutyába sem nézte, majd rájött, hogy nem mükszik a dolog ,és visszament a barátjához. Majd gyakorlatilag mindenkivel elkezdett flörtölni akinek farka volt. Aztán szakított megint a barátjával... az megint összejöttek, mert senki nem nyalta ki a hátsóját, csak az a szerencsétlen srác, aki első volt neki. Aztán végül megint szakítottak, de folyton a volt barátját zaklatja, hogy segítsen ebbe-abba.


Nem jó ötlet. Inkább törjék össze a kis lelkét, tapossák a sárba... hogy egyszer, amikor már elég mélyre süllyedt, akkor rájöjjön, hogy a normális fiúknak is értéke van. Addig úgy is a másik kell neki, amíg meg nem égeti magát.


22/L

2011. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!