Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan magyarázzam ki magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam ki magam? Mit írjak neki, hogy ne gondoljon ribancnak?

Figyelt kérdés
A lényeg röviden, hogy kb 3 hete lefeküdtem egy sráccal, akivel azóta csak egyszer beszéltem. A hétvégén jakuzzis házibuliban voltam, és enyhén ittas állapotban felhívás szexre smseket küldtem neki, de már ő is ivott, így nem jött el. A legrosszabb, hogy józanul sosem küldtem volna ilyet, mit írjak neki, hogy magyarázzam ki magamat??

2012. márc. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Még egy hülye alkoholista.
2012. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
írd meg, az igazat, kérj bocsánatot, stb..aztán vagy elhiszi/érdekli, vagy nem.
2012. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled.
2012. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne próbáld kimagyarázni magad.

Inkább fogadd el szépen, hogy egy buta, 12-egy tucat kis ribike vagy, aki azt sem tudja, mennyit bír a saját szervezete.

Vagy dobd ki a telefonod, hogy ez többet ne fordulhasson elő.

2012. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ellopták a telefonod...
2012. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ez elég gáz h nem nekem küldted az smseket:s


am egyszerűen mond meg neki, h sokat ittál, és józanul nem küldtél volna neki smseket. biztos lesz rólad egy véleménye (mint mindenki másról is...), de ez van...


18/f

2012. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mégis minek gondoljon, ha ribancként viselkedsz, ribancnak is fognak nézni.


Tudod, ha valami olyan, mint egy kacsa, úgy jár, mint egy kacsa, és úgy hápog, mint egy kacsa, akkor az kacsa.

2012. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lefekszel valakivel, akivel utána nem tartod a kapcsolatot (gondolom nem is akarsz többet). Majd utána meginvitálod, hogy dugjon meg újra, ráadásul részegen (nálam ez nem éppen enyhítő körülmény).

Szerinted mi vagy? Minek neveznél egy másik csajt, aki ezt csinálja?

2012. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!