Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy észrevegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen és nőként gondoljon rám?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, aki az osztálytársam. Eddig úgy voltam vele, hogy házinyúlra nem lövünk, de most végzősök vagyunk, és úgy érzem, hogy nagyon megbánnám, ha úgy ballagnék el, hogy nem tudom, hogy lehetett-e volna valami köztünk, főleg, hogy gimi után alig látnám már. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan \'szerettessem\' meg magam vele? Beszélő viszonyban vagyunk, mostanában még többet beszélünk, viccelődünk, de inkább csak baráti szinten. Hogyan tudnék rá utalni, hogy én többet is szeretnék, úgy, hogy ne legyen ciki, ha ő nem akarja a dolgot? Néha úgy érzem, ellentétes jeleket küldözget, de lehet hogy csak bemagyarázom. Szerintetek hogy tudnám meghódítani? 17/L
2009. okt. 12. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én "problémám" is elég hasonló, szinte egy az egyben ugyan ez, csak én 17/F vagyok. Próbálj úgy is viselkedni mint egy nő, járj kihívóbb ruhákban, és tegyél olyan célzásokat amiből arra következtethet hogy akarsz tőle vmit, persze ne mássz rá, csak legyél vele játékosan kedves, "kacérkodj" vele... De ami a legfontosabb, tudd meg hogy bejössz-e neki, mert ha nem akkor rossz vége lehet!
2009. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, jó tudni, hogy más is küzd hasonló gonddal. a nőiesség megvan, próbálok flörtölgetni, hogy azért még se legyen feltűnő, de hogyan tudhatnám meg, hogy bejövök-e neki? valami olyan "módszer" kellene, amiből kiderül a dolog, de mégsem ciki, és beszélőviszonyban maradhatunk, mert tényleg kedvelem. nagyon okos, udvarias, kedves, de érzelmekben elég zárkózott. nem tudom, hogyan közelítsem meg jobban.
2009. okt. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!