Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsok ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok ebben az esetben? önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Ez megint a szokásos sajnáltatós szövegnek fog indulni,de azért olvassátok már el légysives.

Szóval igazából soha nem volt önbizalmam,ennek több oka van:elálló füleim vannak,görbe orrom,magas homlokom,kopaszodok ( 22 évesen .. ) szóval ami testi hiba lehet egy fejen az nekem megvan :D ezenkívűl folyamtosan ha kimegyek az utcára ugy érzem,hogy az emberek rajtam sugnak össze,röhögnek .. ezért antiszociális lettem és gyűlölök emberek közé menni,mert feszélyezve érzem ott magam.

Gondolkodtam már műtéten,mármint orromat megmüttetni,füleimet,de szerintem hülyeség lenne .. amire most leginkább vágyom az egy barátnő lenne,de hát ugye önbizalomhiánnyal küszködőknek,plussz aki nem jár társaságba elég nehezen fog ez összejönni,ezenkívűl külföldön dolgozok,tehát nem is vagyok sokat itthon.

Volt már barátnőm,nem is egy,de ezek között aki szép volt,olyan csak egy volt,de vele 3 évig voltam együtt,azóta csak olyan abrátnőim voltak,akik inkább hajtottak rám,mint én rájuk,ezért az nem volt hosszútávú .. nekiálltam gyúrni is,hátha.. technikai sportot űzök emelett,cross motorozok,azse nagyon vonza be a nőket ..

valami tipp ?

és bocs a regényért ..

22 / F


2012. márc. 17. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos egy nő nem fogja megoldani a gondjaidat. Ahhoz több kell.
2012. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, nagyokos, na és mi lenne az? Szerencsétleneknek senki nem ad semmi tippet, mindig rúgtok beléjük egyet, aztán annyi.


Az én javaslatom, hogy ne görcsölj a nőszerzésen, hanem élvezd az életet anélkül, és a derűd majd bevonz vkit, mikor nem várnád.

2012. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok. és úgy nézek ki én is ahogy leírtad (magas homlok, nagy görbe orr elálló fül... és én lány vagyok)

Nekem is voltam antiszoc problémáim a mai napig alig járok iskolán kívül bárhova (mert nem bírom a tömeget) Ezen túl kell lépni!!!

Nekem ugyan van barátom de ő is antiszoc... És egy idő után megelégeltem (meg ő is ) hogy hát fiatalok vagyunk nem akarok megrohadni egy szobába, még most kell élnem amíg fiatal vagyok mert utána cseszhetem...

Ne hagyd elúszni az életed!! Én is úgy éreztem hogy megbámulnak összesúgnak mögöttem (ráadásul elég feltűnő egyéniség vagyok mert kék a hajam meg metálos vagyok)

De inkább húzd ki magad hogy nem csak egy vagy a tömegben hanem felfigyelnek rád (ha tényleg így van mert lehet hogy csak te érzed ám így) és ne zavarjon hogy egy 'negatívitás' miatt (nagy az orrod) figyelnek fel.

Nagyon nehéz ezt sajnos túllépni, Nekem ráadásul X lábam van de nagyon, soha nem hordtam olyan nadrágot ami simulós, vagy olyan ruhát ami térd fülé ér. De ma már nem érdekel akár cicanadrágot is felveszek, nem az emberek véleménye a fontos hanem hogy magadnak megfelelj. Ezzel csak az a baj hogy magaddal szemben neked is nagyon az elvárásaid a társadalom miatt (ezt úgy értem hogy lehet hogy sose zavart volna hogy eláll a füled ha mondjuk minden embernek elállna kivétel nélkül....vajon akkor is problémád lenne ez...) Ne a társadalomhoz hasonlítsd magad hisz sosincs 2 egyforma ember... és ez így van rendjén.

Egyszerűen próbáld meg kizárni azt a gondolatot hogy mit szólnának az emberek ha ezt meglátják... Csak magadnak felelj meg mert a többi ember csak jön megy te viszont minidig önmagad leszel.

Nekem sikerült! és ma már van hogy úgy megyek ki az utcára hogy össze van kötve a hajam, pedig tényleg nagyon eláll a fülem...

Különben meg gondolj arra, hogy vannak olyan emberek akik nálad sokkal gázabbul néznem ki és őket se bámulják meg!

Én most figyeltem csak meg hogy van egy oszt.társam akinek legalább annyira X a lába mint az enyém, mindig cicanadrágba jár és eddig fel se tűnt. És úgy néztem rá hogy ha őt nem bámulják meg és jól érzi magát a bőrébe akkor én miért ne tegyem? Miért gubózzak be csak azért mer nem vagyok egy tökéletes barbi-baba!?

Érted...!!!!

Csak légy önmagad!

Ha érdekel privibe küldök képet hogy én hogy nézek ki.

2012. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Most olvasom az előttem lévőt (2. válaszadó)

És igaza van ne a nőszerzésen görcsölj csak élvezd az életet!!!

2012. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hülyeség az h a műtét hülyeség. nekem is elálló fülem volt, és megműttettem, pedig tudod mi voltam akkor?? kiscsoportos óvodás.(még képem is van róla:D). szóval szerintem vágj bele, ha még ilyen korban is támogatja a TB. nem nagy kunszt az egész...

a gyúrásért pirospont, a crossmotort meg leváltanám egy speedre.

2012. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat

12:48 küldtem képet

2012. márc. 17. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Műtét tök felesleges. Ha az előtt nem tudod elfogadni magad, szerintem azután se fogod.


Az emberekkel nem kell foglalkozni, ők se foglalkoznak veled. Nem súgnak össze a hátad mögött, nem is ismernek... Ismeretlen meg nem tök 8hogy mit csinál?


Cross motorozás jó sport. Mondhatni vagány, nem tudom hogy hogy nem vonza be a csajokat.. Bárcsak én motoroznék..


23F

2012. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányoknak közel sem olyan fontos a kinézet, mint a fiúknak. Hisz biztos láttál már olyan fiúkat, akik csúnyák, kövérek, olyan gorilla félék és még büdösek is, mégis a legjobb csajokkal járnak. Mi a közös bennük? A végtelen önbizalmuk. Azt, hogy képesek azt feltételezni, hogy bármi, amit csinálnak, tetszeni fog a nőknek. Az, hogy úgy érzik, ők a királyok. A nők ettől indulnak be igazán.


Egy király vagy. A királyságod pedig minden, ami hozzád köthető. Az életstílusod, a munkád, a hobbijaid, a barátaid, minden. Neked mindig azon kell dolgoznod, hogy a te királyságodat szebbé és jobbá tedd. Ezt minden másnál előrébb kell helyezned, ez legyen a legfontosabb a céljaid közül. Ha elég vonzó lesz az életed, a nők csatlakozni akarnak majd hozzá. Legyél igenember.


Ja és azt, hogy te antiszociális, csúnya, önbizalomhiányos vagy, azt itt és most azonnal felejtsd el. Nem vagy az. Kész. Te kezdő vagy, aki mindent megtesz a fejlődésért.


Ha elhiszed, hogy jól nézel ki és ez az érzés mélyen beléd rögzül, sokkal jobb kisugárzásod lesz. Csodálni fognak téged, akárhogy nézel ki. Egy igazi magabiztos, erőteljes férfi benyomását fogod kelteni. Gyúrj sokat, hogy előnnyel indulhass, amikor csajozol. A motor pedig az egyik legmenőbb dolog a világon.


Ha van középfokú angol tudásod, akkor ezt a honlapot neked találták ki: [link]

2012. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kopaszodom, de nem zavar, mert nem látom :D Az elálló füleimet viszont megműttettem, és azóta szuper jól állnak. Igazából a füleim zavartak igazán. Szóval egy plasztikai korrekció igenis segíthet abban, hogy legyen önbizalmad!
2013. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!