Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl félelmetes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl félelmetes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha kimondottan "csajom", csak a vágy meg az utalások voltak meg néhány lánnyal kapcsolatban, de soha nem mondtuk ki konkrétan, hogy járnánk, így sokkal izgalmasabb volt.

Magas, fekete hajú, barna szemű 18 éves srác vagyok, állítólag jóképű, általában magabiztosan, mély hanggal lépek fel és egyszerűen elegem van abból, hogy állandóan nekem kell beszédbe elegyednem másokkal, mert ők nem mernek. Többször megkérdeztem már emberektől akik szimpatikusnak tartottak, hogy ha szimpatikusnak tűntem, akkor miért nem jöttek oda és erre a válasz rendszerint az volt, hogy nem mertek meg stb.. én viszont már belefáradtam, hogy mindent nekem kell csinálnom. Nekem jelenleg csak egy szép, cuki lány kellene, akivel elmehetek egy romantikus piknikre, vagy akár bulizni, de alig akad valami programom... Sokkal jobban szenvedek, mint ahogy a leírtakból tűnne...


2012. márc. 17. 12:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

12:48


Lehet, hogy túlagyalom, de végső soron még mindig itt csücsülök és semmi programom sincs, ha kedvem lenne kényeztetni egy lányt, akkor konkrétan egy haditervet kellene kieszelnem aminek már a felénél belefáradnék az egészbe...

2012. márc. 17. 12:52
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi van az utalgatós csajokkal? Akiket megkérdeztél nem mondták, hogy miért nem mertek odamenni hozzád? Nem tudom, hogy mi lehet ijesztő egy 18 éves normál kinézetű srácon. Egyébként a leírtakból baromira nem tudjuk megállapítani, hogy félelmetes vagy-e. Bocs.
2012. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12:51


hmm.. lehet, bár 18 évesen már jöhetne.


12:56


Azt mondták, hogy olyan mogorvának tűntem, de alapból ilyen vagyok a fekete haj meg csak rádob.. Tudom, hogy nem tudod megállapítani, de fotóról sem tudnád, mert egészen más látni valakit ahogy sétál az utcán vagy ahogy egy fotón megjelenik...

2012. márc. 17. 13:01
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy büdös a pofád.
2012. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Közhelyesen fog hangzani, de próbálj meg nem mogorvának tűnni. A mogorvának tűnő emberekkel én sem kezdeményezek beszélgetést. Ennek egy oka van. A mogorva arckifejezés arra enged következtetni, hogy biztosan nincs kedve beszélgetni. Próbálj kicsit mindig mosolyogni. Nem úgy mint egy elmebeteg, hanem csak egy ici-picit. Szemed milyen? Lehet hogy nem elég nyílt a tekinteted. ?
2012. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy velem is ez a helyzet. Rengetegszer megkaptam én is, hogy ijesztő a kinézetem. Kb. ennek a 3-nak a kombinációja:


[link]


[link]


[link]


Úgy olvastam egy elég komolynak tűnő angol nyelvű egyetemi kutatásban (valahol a neten találtam), hogy az ilyen karakteres arcú férfiakat a nőket inkább szexuálisan vonzzák, és nem tartják megbízhatónak őket. Az erős vonások a magas tesztoszteron-mennyiség miatt alakulnak ki. Vagyis a nők biológiailag hozzájuk vonzódnak, de azt is tudják, hogy az ilyen férfiak a többi nőben is hasonló érzéseket váltanak ki, így akár gyerekeik apját (de beszélhetünk csak kapcsolatról is) nem bennük látják.


Ellenben a kicsit barátságosabb vonású férfiakat illetően pont az ellenkezőjét érzik.


Az az igazság, hogy a személyes tapasztalatom teljesen alátámasztja ezt a vizsgálatot.


Jó tudom, most jönnek majd a női válaszok, hogy "a barátomnak is erős vonásai vannak, és sosem csalt meg", meg hogy "az én férjem is karakteres és tökéletes apja a gyerekeinknek".


Szerintem nem kel hangsúlyoznom, hogy ez nem feltétlenül igaz mind a 3,5 milliárd nőre.

2012. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szal neked vmi k.rva kell akit mutogathatsz? :D hát grat.. ha meg neked ekkora nagy szenvedés 1 kapcsolat, akkor inkabb ne is kezdj bele.. de azzal meg az jár együtt, h nincs mindig programod :D
2012. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

13:17


Hmm, érdekes, azért furcsa látni hogy felborul minden és kerülsz hátrányba amiatt amiért előnyben kellene lenned. :)


13:36


Ezt mégis miből szűrted le? NEM! Egy értelmes lány kell, aki tetszik külsőre is. Nem a kapcsolat szenvedés, hanem a megismerkedés.

De ez már kóros, ebben az évben eddig egyszer volt programom, a húsvéti szünetre sincs semmi betervezve, és a hosszú-hétvégére se volt semmi, akihez mentem volna az lemondta. Magányos vagyok! Elmentem sétálni a városba és tehetetlennek éreztem magam.

Persze cuki 17 éves csajként a világ legyegyszerűbb dolga ismerkedni, fordulsz 2-őt a belvárosban és kapod az ajánlatokat, leszólítanak, srácként viszont neked kéne észrevenni, hogy a lányok "jeleket" adnak, hát mennyenek a francba a jeleikkel (amiket sokszor még észre sem lehet venni)... és akkor persze, hogy pillanatok alatt társaságokba találják magukat a lányok, elég 1 mosoly és nem fél tőled senki, nekem meg közben szinte magyaráznom kell valakinek, hogy ne féljen már tőlem, nem akarom megölni.. meg megszólalok és nagy kuss, elegem van az egészből, fenének kell mindenki bizalmát vért izzadva elnyerni, miközben egy ennivaló kiscsaj pislog kettőt és mindent megadnak neki nagyon felbosszant az az egész...

2012. márc. 17. 13:48
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezz mosolygós, nyitott lányoknál... Vagy a bátrabbaknál, hátha.
2012. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem pont a hozzád hasonló fiúk jönnek be :D Legalábbis a leírtak alapján. Amúgy én abszolút nem tudnám elképzelni, egy jóképű srác mitől lehet ijesztő. Küldenél képet priviben? :)

Amúgy bár én lány vagyok, én is sokszor megkaptam már, hogy rondán nézek. És meg így néztem, hogy wtf?? És rájöttem, az lehet a baj, hogy ilyen hülye lefelé kanyarodó szemöldököm van és amiatt tűnhet másoknak a szemem olyan mérgesnek. Egyébként pont emiatt már hozzászoktam ahhoz, hogy beszélgetés közben felhúzom a szemöldököm, és úgy olyan, mintha csodálkoznék egy picit, de akkor meg a homlokom ráncosodik xD Szóval ez egy ördögi kör :'D

15l

2012. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!