Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tinektek jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tinektek jelent valami pluszt ha egy fiú izmos ill. ha szőrös a hasa azminuszt jelent?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenre gondolok!!



2012. márc. 17. 20:52
 1/5 anonim válasza:

ha egy ILYEN hasról van szó, akkor értelmetlen a kérdés:D

amúgy meg minden lánynak más jön be, de nem hiszem, hogy sokaknak gondjuk lenne az izmos+szőrös párosítással. nekem volt már szőrös és szőrtelen, izmos és vékony párom is, nem ez a döntő egy kapcsolatban.

2012. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy szeretnél sokféle véleményt és tapasztalatot olvasgatni, de kicsi a valószínűsége, hogy bárki tudná annak a lánynak a véleményét erről, akivel te épp randizol. :) ne félj tőle megkérdezni, ha tényleg komolyan gondoljátok az egészet, de szerintem ez a kérdés ráér még bőven a kapcsolatban is. :)


Egyébként egy lány (és gondolom fiú-a lányok esetében) SEM fog kiszeretni belőled azért, mert szőrös a hasad, vagy nincs lexikális tudásod, nem tudsz énekelni, nem olyan színű a hajad, mint a többi 250000 embernek, nincs kockahasad, nem vagy tőle 10 cm-rel magasabb, nem te vagy a világ leggazdagabb embere...sat...sat...sat... Aki szeret, az a belsődért szeret, Téged szeret. Ezt egy külsőség nem fogja elrontani. :)

2012. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Illuminált ***** válasza:
Fiú! "Minekünk" inkább az jelent pluszt, ha a fiúnak van annyi intelligenciája, hogy tud HELYESEN írni, mínuszt inkább az általad feltett idióta kérdések jelentenek...
2012. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az az azminusz? Ezt valami harry potter filmbol szedted?
2012. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"inkább az jelent pluszt, ha a fiúnak van annyi intelligenciája, hogy tud HELYESEN írni"


A helyesírás olyan, mint a házimunka, ha rendesen csinálod senki sem veszi észre, de ha nem...


Oh baby... Írj még helyesen ettől felizgulok!

2012. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!