Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lanyok legnagyobb resze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok legnagyobb resze miert csak a jokepu fiukra bukik es miert nem azokra akik bar nem neznek ki tul jol, de nagyon sok ertekekkel rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Tehat olyan etekekre gondolok mint pl egesz nap dolgozik, hogy eltartsa magat es esetleg a majdani csaladjat, es nem azzal tolti a napjait, hogy az arcat meg az izmait bamulja a tukorben. Hetvegenkent fat vag, fur-farag, takarit, besegit a nonek a fozesben is stb. A rosszindulatu valaszadokra akik pl azt mondjak, hogy azert mert ti is a cicababakra buktok, na rajuk nem vagyok kivancsi, mert ez nem igaz.
2012. márc. 18. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Te miért a csinos lányokra buksz, miért nem a dagadtakra? Na... pont ezért.
2012. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy.
2012. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben majdnem hogy benne van a válasz is.

"A rosszindulatu valaszadokra akik pl azt mondjak, hogy azert mert ti is a cicababakra buktok, na rajuk nem vagyok kivancsi, mert ez nem igaz."


A nők meg az olyan palikra nem kíváncsiak, akik állandóan azt szajkózzák, hogy csak a jóképű pasikra buknak a lányok.

2012. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányok akármennyit papolnak a belső értékekről, vizsgálatok szerint ha mutatsz nekik egy képet egy pasiról, kb. 0,6 másodperc után el tudják dönteni, hogy tetszik-e nekik, és ezen az ítéleten a személyes ismerkedés nem sokat változtat. Ez van, a külső számít a lányoknál.

Az megint másik kérdés, hogy szerintem sok lány van, akinek tetszenél, de ők meg Neked nem tetszenek. Ez van, a külső számít a fiúknál is.

2012. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elso ketto-nem hasznos valaszok, mert nem a csinibabakra hajtok. es n vagyok ronda sem, csak nincs kevin costneres mosolyom.
2012. márc. 18. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hiába a belső értékek (természetesen értékelem, mint emberben), de ha nem nedvesedik tőle a bugyim (bocsánat a kifejezésért), a kapcsolat is halálra ítélt lenne eleve. Ezért..
2012. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért mert nincs önbizalmad, vagy mert nem a megfelelő nőkre hajtasz. én például nem lennék képes olyannal járni aki önsajnálatba merül és azon sír hogy mennyi nála helyesebb férfi van.
2012. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt en ertem hogy kell egy minimalis vonzalom. de azt mar nem ertem hogy miert az ilyen szupermodell kinezetu pasikra gondolnak ilyenkor a lanyok, es miert nem egy atlagosan kinezo es nem ronda pasira.
2012. márc. 18. 21:49
 9/10 Skydive ***** válasza:

Teljesen átlagos férfinak érzem magam (külsőleg), és mégis megkapom akit akarok. Nem vagyok gazdag mielőtt azt hinnéd. Egyszerűen csak van stílusom és önbizalmam. Képes vagyok szórakoztatni a kiszemelt Nőt, első körben a szellemét, majd a testét és végül a lelkét.

Te se azon keseregj, hogy miért nincs Nőd, inkább tegyél ellene. Szép dolog, hogy szorgalmas vagy, de amiket írtál az majdhogynem alap elvárás. Én is dolgozom, naphosszat, ráadásul nem is veszélytelen a hivatásom, mellette egyetemet csinálok levelezőn és még sorolhatnám. Szóval ezek alap dolgok, ha normális Nőt akarsz. Ezek mellé kellene még magadra szedni némi önbizalmat. Első lépésben. A többi meg jön magától.

2012. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, megint.

Figyu, ha választhatok olyan pasi közt,

akivel megvan a (minimális) vonzalom -hogy téged idézzelek és belsőre nagyon bejön

ill. egy olyan pasi közt, akiért kívül-belül megőrülök

akkor még szép, hogy az utóbbit választom. Nemde? ;)

2012. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!