Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért elég mai lányok legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elég mai lányok legnagyobb részének ha külsőleg jó a pasi, és már dobják is szét a lábukat?

Figyelt kérdés

Tisztelet az ide írkáló lányoknak:), akiknek nem számít a külső:)?!

Meg még 1-2 józan eszű lánynak a nagyvilágban. De a többségnek 14-25 közöttieknek, elég ha csak egy pasi pl így néz ki(csak egy példa, de ilyen vagy ehhez hasonló) [link]


és már reflexszerűen nyitják is a lábukat. Az sem számít, ha két szót nem tud értelmesen elmondani, de mivel kirakatbábu, így már elég, hogy hónapokon keresztül oda-vissza legyen érte a lány. Az sem számít ha olyan buta mint egy tuskó, és tahó mint egy kocsmatöltelék. Sőt ezek lassan már erények is, nem kizáró tényezők.


2011. dec. 29. 16:26
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Sok ilyen pasi, sőt a legnagyobb részük egyszerű mint egy amőba, mégis egy okos lány is befekszik alá. Megint csak tisztelet az ide írkáló lányoknak és még néhány egyednek akik nem ilyenek.
2011. dec. 29. 16:27
 2/46 anonim ***** válasza:
75%

Ezen mit vagy felháborodva? Ez így működik és kész.

Egy talpig hűséges fickót is el tud csavarni egy vérbeli pina.

A nők szeme is felnyílik előbb utóbb... Vagy 30évesen szingliként blogolnak arról, hogy nem találnak egy normális pasit sem xDDDD

2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
ez egy remek kérdés
2011. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

elvakítja őket a külső, megtetszik nekik, beleszeretnek emiatt. meg nem akarnak csúnyával végigmenni az utcán.

de ez nem jó így.:S nem a külső a legfontosabb! az ilyen lányokkal nem érdemes foglalkozni.:)

2011. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
fogadni mernék hogy akármien csaj jön az én fejem nem csavarja el a barátnőmröl
2011. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
oszitársam is kigyurt én meg nem vagyok az mégis úgy vágom a földhöz ahogy akarom
2011. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Számít a külső, (és ne mond, hogy neked nem egy csajnál..) én nem állnék le egy olyan pasival, aki full ronda, de olyannal sem, aki egy üresfejű.. szeretem, ha olyan a pasim, aki mellett büszkén lépkedhetek az utcán, más nem is érdekel.. tudom, nem vagyok különb (és tudom is), de nem érdekel..:) de ez a Justin Gastin pl. pont nem az esetem:);)
2011. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
A pasikat most ne tegyük ide fel légy szíves, mert nem róluk kérdek. Ha pedig valaki feltezs ide egy kérdést, mindig jönnek ide, hogy és a pasik? Szerintem egy értelmes, átlagos külsejű pasi oda sem mer menni egy topcsajhoz, mert biztos a bukta. De a lányok nagy része, adja a jelet az ilyesmi belinkelt fiúknak, hiába nem topcsaj,.
2011. dec. 29. 16:33
 9/46 anonim ***** válasza:

Biztos van sok ilyen lány.

De szerinted nincs legalább éppen annyi olyan fiú is, akinek ha kicsit is kelleti magát egy igazán szép, jó testű leányzó, akkor már meg is dugja gyorsan?

A férfiak ilyen szempontból szerintem rosszabbak. Sokkal jobban irányítja őket a farkuk.

2011. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Valaki mondta, hogy kerülni kell az ilyen csajokat. Én kerülöm is, vagyis próbálom de senkinek sincs a homlokára írva, hogy nem ilyen. az a baj, hogy 20 jobb csajból kb 1 aki nem ilyen, azt meg még megtalálom lehet 19 visszautasítást kell elszenvednek, ami igencsak hanyatt löki az önbizalmam.
2011. dec. 29. 16:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!