Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, hogy ez társadalmilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez társadalmilag nem nagyon elfogadott, de irtózatosan tetszik egy fiú, és nagyon "meg akarom szerezni". Hogyan érjem el, hogy kezdeményezzen valamit?

Figyelt kérdés

Egy gimibe járunk, ő egy évvel felettem, de ez igazából nem jelent semmit, mert nálunk minden évfolyam szinte egész nap a saját ún. kisiskolájában van, ahonnan nemigen mozdulnak ki. Lényegében hát semmi közünk egymáshoz (talán a nevemet tudja).

Hogyan vetessem magam észre, s érjem el, hogy az enyémhez hasonló állapotba kerüljön? :D Tisztában vagyok vele, hogy a teperést nem kedvelik, és inkább az kell, amit nem kaphatnak meg, nade valahogy odáig is el kell jutni..

Gondolom, hogy a beszámolóm alapján nem tűnök egy bonyolult lénynek, meg egyáltalán, de félreértés ne essék, nem akarok rámászni, nem vagyok egy idétlen kis p.nci, szeretném őt jobban megismerni minthogy a róla terjengő csodálatos legendákkal tápláljam a fantáziám, de azt sem titkolom, hogy továbbmennék az ismerkedésnél, ugyanis iszonyatosan tetszik.

Fú. Nos.. köszönöm annak, aki összefüggő választ tud adni erre a kissé fura kérdésre.

16 esztendős, leány



2012. márc. 19. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na erre a kérdésre énis nagyon kíváncsi vagyok mert pontosan úgyanúgy vagyok énis mint ahogy te az a különbság hogy én egy évig vártam és kicsit írtam neki facen de semmi több asztán azon kaptam magam hogy már kapcsolatban van...szóval ha télleg nagyon akarod.akkor ne húzd sokáig az időt...énis ahányszor meglátom teljesen kész vagyok...nagyon bejn...csak egy a probléma hogy már nem lesz az enyém valószínűleg mert mással jár...:((((((

16/L

2012. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bejön **
2012. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mai világban...

Ti most vicceltek?

Menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve sétálni suli után.

2012. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

és az ismerősi körödből senki nem az ő ismerőse, vagy ismerősöd ismerősének ismerőse ;D

a lényeg, nincs senki aki valamilyen indokkal, vagy csak úgy "bemutatna" egymásnak titeket?

aztán jöhetnek a baráti összejövetelek, ott még tovább ismerkednétek, aztán már csak ketten jönnétek össze, mint barátok, vagy ha neki is bejössz, akk randi

nem tudom, h segítettem e...

nekem is hasonló volt 16 évesen, csak két évvel felettem, és végülis én nem jöttem be neki... :/

na de most rólatok van szó, sok sikert :) ^^

17l

2012. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ott a face, msn írj rá, pl, legegyszerűbb és nem annyira ciki ha elküld vagy nem akar semmit, mintha élőben lenne a dolog, szerintem, aztán ha kezdtek egymásra hangolódni akkor meglehet beszélni hogy várjon meg a suli után, elmentek fagyizni, vagy valami filmet megnézni, sétálni stb:)
2012. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*egy 23 esztendős legény
2012. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Mondjuk enm tudom mit akarok. Az utpolsó dolog amihez merszem van, az az, hogy elé álljak meg hozzá szóljak. Azt hiszem, inkább felgyújtom magam, vagy várok valami csodára. De köszi, tényleg!

Mégis megpróbálom.

2012. márc. 20. 22:22
 8/8 Kedves_ válasza:
Lett valami a dologból? ;DD
2018. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!