Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás/egyetemista/főiskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás/egyetemista/főiskolás nők, akik nem utasítják el a kopaszodó férfiakat: ha vkinek annyira megritkult a haja, mint az a képen látható, akkkor inkább nyírja le egészen rövidre, vagy hagyja meg kb. olyan hosszúan, mint ahogy a képen látható?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 19. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
miért, ha valakinek érettségije van, nem tud véleményt alkotni? :D
2012. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű, amikor egy férfi lenyírja az összes haját, szóval hagyd csak meg.
2012. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na jó, 1-es, Te is leírhatod a véleményedet...
2012. márc. 19. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
3. megoldás: nyírja kb. 6-7 mm-re, így nem is kopasz, meg nem is feltűnő a kopaszodó folt.
2012. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es: az általad javasolt lenne az első alternatíva a kérdésemben (az "egészen rövid"), amúgy köszönöm a választ.
2012. márc. 19. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kissé elfogult vagyok a kérdésben.


Az én barátom ennél kicsit jobban kopaszodik, de ahol van haja, ott kb. ugyan ilyen hosszú.

Szerintem badarság lenne ennél jobban lenyírni; akkor is látszana a kopasz folt, de akkor már ráadásul erőltetett kapálózásnak tűnne.

Szerintem nincs baj a természetes kopaszsággal, szexinek tartom.


Mellesleg (a barátomnak) ahol meg van haja, ott nagyon finom puha, hiányozna, ha nem tudnám túrkálni / simogatni :-)

2012. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a pár mm-es verzió a jobb.

20L

2012. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jaj de jó, h leírhatom a véleményem (nem azért kérdeztem, mert én az lennék :P)


szerintem ne hagyd meg, mert akkor feltűnőbb... próbáld ki kopaszon, ha nem tetszik, visszanő...

2012. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyírd le! De teljesen kopaszra,hanem 6-8mm-esre,mert akkor nem leszel haj nélküli, de nem is lesz nagyon feltűnő,hogy kopaszodsz. Egyébként vannak különböző készítmények: Bánfi hajszesz, vagy Revalid stb. amelyek elviekben serkentik a hajnövekedést. Próbálj meg rásegíteni valamivel!
2012. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni,hogy NE teljesen kopaszra...
2012. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!