Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Van a sulinkban egy nagyon helyes fiú. Facebookon csak lányokkal vannak képei, és a többi képe is finoman szólva érdekes. Ahogy látom,a szünetben is csak lányokkal van. Barátnője nincs, és nem is nagyon volt. Tipikusan olyan kedves, mosolygós, és sok színes ruhát visel. Lehet, hogy meleg? Vagy ha az, akkor hogyan deríthetném ki? (Én is fiú vagyok, nem sétálhatok hozzá csak úgy oda.)

----Ja és homofóbok kíméljenek, asszem már minden szidást megkaptam, és anyukám is legalább 250 évig fog élni :).


2012. márc. 19. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fogd meg a seggét
2012. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért érdekel, hogy meleg-e? amúgy nem biztos, nekem is van ilyen ismim, és nem az. :)
2012. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért érdekel, mert bejön nekem :)
2012. márc. 19. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még összebarátkozhatsz vele, aztán majd alakul.
2012. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Találgatni nem éri meg, mert vonhatsz le téves következtetéseket is. Attól, hogy színes ruhái vannak, és csajok a spanjai attól még nem feltétlenül meleg.

A legegyszerűbb ha valamilyen kapcsolatba kerülsz vele, mondjuk haveri viszonyba és úgy puhatolózol az ügyben.

Bár nekem aki tetszett srác, egyenesen a szemébe mondtam, hogy bejön nekem, és félreérthetetlenül kezdtem mondjuk így udvarolni neki. Nekem mázlim volt, mert viszonozta.

Azóta is együtt vagyunk:)


22/F

2012. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én is így voltam osztálytársammal... Aztán mikor volt a tanároknak a szerenád, puszilkodtunk egy kürt! :P De sajnos több nem volt :( pedig 100%, hogy biszex a srác, csak magának sem meri bevallani...


Azért na, egy pasi nem kezd el sírni az óra közepén csak úgy... :D


Igaz duci srác vagyok, de van jó pár srác a mostani suliban is akivel szemezek és tudtommal még nem volt csaja... Be kellene próbálkozzak. :)

2012. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előzőhöz: 24/F
2012. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát igen, de egyre több olyan kis jel van :D pl.: facebookján is épp most tette ki: "awwh cukiság netovábbja"-alatta egy kiscica a képen :D nem sok más fiú ismerősöm csinál ilyet :D
2012. márc. 19. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
de megnézném kiről van szó... :D
2012. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5-össel értek egyet. Ismerkedj meg vele, aztán ha egyszer négyszemközt vagytok, kerek perec mondd meg neki, mi a stájsz. :)

Én is ezt csináltam annó suliban, mire a srác kerek perec kikosarazott... de legalább túltettem magam a bizonytalan reménykedés állapotán, és elkezdtem máshol keresgélni. :)

2012. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!