Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon nem létezik egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem létezik egy csaj sem akinél esélye van egy negatív gondolkodású, kissé melankólikus embernek?

Figyelt kérdés
De aki ezeknek ellenére jófej, humoros is alkalomadtán, kedves általában és tehetséges sportban. Naggyából ennyit erről...gondolom a negatív gondokodás okozhatta az eddigi totális sikertelenségemet a lányoknál. Szerintetek is ez lehet a baj?
2012. márc. 19. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már negatív gondolkodású párom. Nem jön be... de ez csak én vagyok, biztos van olyan, akit ez nem izgat különösebben.
2012. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az egyáltalán nem számít a lányoknak. Ők kizárólag a külsőt nézik, szal inkább azzal nem állsz jól.
2012. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt már negatív gondolkodású barátom, mondjuk pont emiatt szakítottunk.
2012. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálam nem baj, sőt lehet h jó lenne 21L
2012. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aham de a tény hogy párod volt, az azt jelenti hogy mégis tudott csajt kapni magának..te kezdeményeztél az elején vagy ő?
2012. márc. 19. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, tudott csajt kaparintani magának. Ez volt az egyik fő oka a szakításnak. Állandóan lehúzott engem a gondolkodásmódjával. Semmi jót vagy bizakodót nem tudott soha kinyögni. Pedig én alapból egy vidám lány vagyok.
2012. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, első voltam.
2012. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. hát ez inkább barátságból fordult át szerelemmé. próbálj sokat beszélgetni lányokkal, közelebb kerülni hozzájuk, ki tudja, mi lesz belőle... :)
2012. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hosszú idő...és már 24 vagyok. Már valahogy le is mondtam róla. Mások 15-25 között élik ki a vágyaikat, ha nekem nem adatott meg, hát ez van. Már nem vagyok kétségbeesve azért hogy csajom legyen, inkább mondhatom azt hogy érdekelne mik állnak a vonzalom mögött. Mert nem jöttem rá ennyi év alatt...
2012. márc. 19. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
vonzalom mögött? van egy halom könyv ami leírja mihez vonzódnak a csajok... ha nem tudnád minden létezik a világon majdnem
2012. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!