Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mit érez? Egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érez? Egyszerűen nem értem a nőket!

Figyelt kérdés
Van egy nálam 6 évvel idősebb lány, és szeretnék összejönni vele, szerelmes vagyok belé. Az egész úgy kezdődött, hogy nagyon jól kijöttünk egymással, szemeztünk, mosolyogtunk egymásra, viccelődtünk, nevetett még a hülye poénjaimon is, bármiről el tudtunk beszélgetni. Kezdetben nem vallottam be, hogy mit érzek, viszont nemrég a Jim Carreys arcomat félre raktam, és komolyra vettem a figurát. Többször beszéltünk telefonon (bár ő sohasem hívott), vittem neki kétszer virágot, egyszer bonbont (nem láttam rajta, hogy meg lett volna lepve, csak mondta), és nagyon örült neki. Egy hete bevallottam neki, hogy bejön nekem, a héten is mondtam neki, hogy nagyon kedvelem, de mikor megkérdezem, hogy van-e esélyem nála, akkor mindig azt feleli, hogy később megmondja, meg hogy majd még beszélünk róla (se nem, se igen válasz). A jókedvű nagyszájú lány, akit megismertem, a héten már csendes visszahúzódó figurát vett fel. Napjában baromi sokszor összeér a tekintetünk (tehát ő is keresi a szemkontaktust) mégis mindig félre néz, semmi mosoly, semmi szemhúzogatás (most akkor csak izgul vagy nem akar tőlem semmit?). A múlt héten említettem neki, hogy egyszer elmehetnénk kettesben valahová, azt felelte majd meglátjuk. A héten meghívtam őt randizni, azt nem mondta hova, csak azt, hogy elvinném valahová randizni, ahol beszélgethetnénk egymásról őszintén. Erre kicsit elmosolyodott (talán hülyén hangzott a randizni szó a számból), mire azt felelte, hogy ha nem jön közbe semmi, akkor rendben. Ma megkérdeztem, hogy otthon lesz-e holnap este, erre azt felelte, h. nem tudja. Most akkor mi van, merre hány méter? Ennyire visszahúzódó, fél valamitől, vagy csak nem akar tőlem semmit? Nagy trauma érhette ha arra sem ad esélyt, hogy tisztázzam vele a dolgot. Ezért írtam neki egy sms-t, hogy holnap negyed7re ott leszek, legalább 1 esélyt adjon, hogy beszélhessünk, mert kitudja, hogy azután fogunk-e még találkozni, és hogy remélem tudja, ez nem csak tőlem függ. Muszáj lenne megnyílnia, mert ha bevallja, hogy ő is kedvel, akkor tovább kedveskedek neki, de ha nem akar semmit, akkor meg miért hagyja hogy erőlködjek utána? Minél később vallja be annál jobban fog nekem fájni. Határozott vagyok mindenben, és még jó hogy látszólag türelmes ember vagyok, viszont legbelül már szétbasz az ideg. Vacsorázni akarom vinni, út közben asszem először csak bizalomról és őszinteségről fogok vele beszélni, hogyhát megbízzon bennem, és elsősorban róla. Lehet nem jó dolog faggatni, de hát ha nem nyílik meg, akkor azt se tom mivan. Uri Geller legyek, ha értem. Kövezzen meg, aki érti vagy elítéli, amit csinálok.
2009. jún. 12. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyj neki egy kis teret, ne akard egyből választás elé állítani, mert könnyen megfutamodhat. Persze beszélgess vele, meg szemezz ahogy jól esik, de hanyagold egy kicsit a randi témát, inkább intézd úgy, hogy ha szórakozni megy a barátaival, akkor te is legyél ott a tieiddel teljesen "véletlenül". :)

Majd alakulnak a dolgok, nem szabad semmit sem siettetni. Persze ez rohadt nehéz, átérzem a problémádat, én is hasonló cipőben járok.

üdv

2009. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 út van...az egyik: nem akar tőled semmit és csak szórakozik veled

a másik pedig az, hogy fél kockáztatni és fél szeretni...megeshet, hogy a csaj ugy gondolja, hogy nem áll készen erre a kapcsolatra

mindenesetre soksikert kívánok:)

2009. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Majdhogynem pont ugyanígy vagyok én is, azzal a különbséggel, hogy nálam fiatalabb a lány... Én is komolyabbra vettem kicsit, de nekem sem áll jól a szénám...

Hát sajnos ez van, együtt tudok veled érezni...

-ReapeR-23/F

2009. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem lehet hogy barátnak akart,de párnak már nem,a kor külöbség miatt?csak feltételezem

2009. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekből a jelekből, meg hogy nem kapsz egyértelmű elutasítást, lehet arra következtetni, amit egyik válaszoló írt: csak fél. Fél belemenni egy kapcsolatba, fél szeretni, fél attól, hogy te ennyivel fiatalabb vagy nála. Mennyi idősek vagytok? Azért ez is számíthat...

Szerintem jó úton haladsz, de ne akaszkodj nagyon rá, mert egy idő után terhes lehet neki. Szerintem hagyj neki teret. Légy vele továbbra is kedves, de ne fojtsd meg. Türelem! :)

A vacsorát meg ejtsétek meg, mondj neki egy időpontot, meg egy helyszínt, és készülj rá! :)

2009. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. 21 vagyok, ő 27. Van egy kislánya is, vele semmi gondom, nagyon ari. Végülis elnapoltuk a dolgot, mert ballagásra mentem, nem nagyon ellenkezett. Viszont mondta hogy máskor találkozzunk. tehát ez megint egy semmilyen válasz, mert időt nem mondott, de azt sem hogy nem akar velem találkozni. 27 éves komoly nő, biztosan tudja, hogy mit is akar, csak én nem jövök rá.
2009. jún. 14. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy a korkülönbség kiatt mert Ő már inkább a 30 hoz közelít míg te í 20-hoz.De sztem nem vészes a különbség.Szerintem is hadd egy kicsit a sok kérdezősködést,de 100 hogy érez valamit irántad.Szólja ha van valami fejlemény azóta!
2009. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő lehet, hogy belemenne, de egy anya mindig nézi, hogy mi a legjobb a gyerekének. Neki egy komoly kapcsolat kell s lehet, hogy úgy gondolja, h te nem vagy felkészülve egy gyerekre.

A másik dolog, hogy mien anyának fogják nézni, aki minden fiatallal leáll szórakozni. Nem is a korkülönbséggel inkább a gyerekkel van a baj.

2009. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!