Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-30 között férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 között férfiak! Ti milyen nőket értékeltek? Egyszerűen nem tudom, hogy kéne viselkednem, vagy milyennek lenni, hogy a párom értékeljen.

Figyelt kérdés

Nem vagyok hisztis, bármit elmondhat. Imádok neki főzni, minden gondját baját megbeszélheti velem. Nem vágyom arra, hogy hetente méregdrága éttermekbe menjünk, sőt arra sem hogy egyáltalán ő hívjon meg akármire is. Persze ha így történik, akkor jól esik, de mindig viszonzom. Nem akaszkodom rá, nem hívogatom naponta 10x. Adok magamra minden téren, bárhol megjelenhet velem. Tudok viselkedni, társaságban sem kell paráznia, hogy szégyent hozok rá. Úgy érzem, mindenki értékel és megbecsül, kivéve őt. Barátja is vagyok egyben természetesen, és rengeteg kedvességet, szeretet kap tőlem. El lehet érni, hogy ő is észrevegye ezt, vagy teljesen felesleges akármit is tenni ez érdekében?


22/N


2011. szept. 21. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, ő szeret-e?
2011. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így van, ahogy írod cseréld le. Ha nem értékel valaki, azon nem tudsz változtatni. Akkor nem benned van a hiba, hanem benne.
2011. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál szerintem semmi baj veled! Ha a párod ezt nem értékeli akkor nem tudja mi a jó! 20/f
2011. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Ebben, amit írtál, teljesen magamra ismertem.

És engem lecseréltek... 2 évig voltam kibukva az eset után.

Aztán szerencsére jött valaki, aki értékelni is tudta az odaadásomat.

2011. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Miben nyilvánul meg az, hogy nem értékel téged?
2011. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy pont ez a baj, hogy minden téren meg akarsz felelni neki. Szerintem próbáld ki, hogy egyszer valamit nem teszel meg ezek közül, amit leírtál. Mondjuk egyszer ne várd őt finom kajával. Mondd, hogy fáradt voltál, vagy nem értél rá, szóval csinálja meg magának, ha enni akar. Vagy menj el a barátaiddal vásárolni, és szánj több időt magadra.


Lehet, hogy észre fogja venni a változást, és ha szóvá teszi, miért változtál meg, akkor elmondhatod neki, hogy azért, mert úgy érzed nem értékeli, ha jó vagy hozzá. Kérdezd meg tőle, hogy mégis mi az oka ennek.


Lehet, hogy neki ez teljesen természetes, amilyen vagy és el is várja, hogy ilyen legyél. Ha mindig, mindent megteszel neki, úgy ahogy azt el is várja, akkor nincs mit hiányoljon, nem tud külömbséget tenni, hogy mi lenne, ha nem ilyen lennél, és ezért nem tudja értékelni.


Mondd meg neki, hogy te ugyan úgy elvárod, hogy szeressenek, megbecsüljenek, törődjenek veled.

Azt godolom, manapság nehéz olyan lányt találni, aki ennyire sok oldalú lenne. Ha ő nem értékel téged és nem fog megváltozni, akkor nem szeret igazán. És akkor jobb ha szakítasz vele, mert ha már most sem figyel oda rád, 10 év múlva (vagy még előbb) még rosszabb lesz a helyzet.


Lehet, hogy ha elmondod neki mindezt, és "megfenyegeted" azzal, hogy elhagyod végre felnyílik a szeme. Végre rá jön, hogy az a sok odafigyelés, szeretet, amit te adsz neki, az nem egy természetes dolog, az tud változni is, mert mindezeknek kölcsönösen kell működniük egy párkapcsolatban.

2011. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudod van olyan, hogy egy nő túl odaadó, túl sokat tesz a kapcsolatért és akkor a férfi elkényelmesedik. Igazságtalan, de pont az ilyen nőket nem becsülik meg, ha viszont a vőlegényed belebotlana egy kényes hercegnő típusba, akkor meg kezét-lábát törné, hogy meg tudja tartani :(
2011. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tegnap pl. nem volt öt perce, hogy este felhívjon, és ma ugy gondolta, hogy egy sms-sel. ( Úgy, hogy tegnap kb 10 percet beszéltünk, tehát nem arról van szó hogy napi 5 óra telefont gondolok.) És pl. említettem neki hogy menjünk el kirándulni egy tök szép helyre, mindenféle kifogást kitalált, azóta már kétszer is volt ott barátokkal. Pl ilyenekre...
2011. szept. 21. 16:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott.Tipikusan az a fajta pasi,akinek kell otthonra egy házvezetőnő.Ne hagyd magad kihasználni.Ennél sokkal jobbat érdemelsz,hiszen rengeteg szeretet van benned amit ki is tudsz mutatni,ráadásul a leírásod alapján nagyon rendes lány vagy.Szerintem merj lépni.Ha már veled nem akar elmenni kirándulni de a haverokkal igen,ott már valami tuti nincs rendben.Sok sikert:)
2011. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?Gyakran nem értékelik az emberek a jót, amíg jut belőle nekik.Amikor már nincs,akkor ébrednek rá mit vesztettek el.Éreztesd vele a különbséget.
2011. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!