Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy észrevegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy észrevegyen a srác?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13éves lány vagyok és tetszik egy fiú.A gond az hogy más suliba jár és sose látom.Szilveszterkor egy buliba láttam meg,úgy éreztem hogy néz engem.A mázlim az hogy a legjobb barátnőm jóba van ezzel a sráccal vagyis kiskoruk óta ismerik egymást.Mit csináljak hogy valahogy egy fagyizást vagy egy talit összehozzak vele? Szerintem hülyének nézne ha ráírnék...attól félek hogy nem is emlékszik rám.Kérem hülyék kíméljenek!!!Előre is köszi (:
2012. márc. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

"13éves lány vagyok és tetszik egy fiú."


Nagy hiba. Inkább koncentrálj a tanulásra kislány;)

2012. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőddel hogy csináljon valami programot, ahol "véletlenül" ott lennél te is, és a srác is.
2012. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedni azért lehet már 13 évesen is... ugye a fiú se sokkal idősebb?


De ha még nem megy magadtól az ismerkedés, akkor inkább várj egy kicsit.

2012. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fiú is 13 éves.
2012. márc. 21. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:

13 éves fiú még nagyon fiatal hozzád.

Lehet ismerkedni, de kicsi az esély.

2012. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja hát 13 éves fiú akkor pukizz 1 sípolósat a székbe és 1 ből jófej leszel :)
2012. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
-.-
2012. márc. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!