Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Borzalmasan tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan tetszik egy lány a buszról (többször is egy buszon utazunk). De eléggé bátortalan vagyok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A belső és külső adottságok adottak. (nem szeretnék mentegetőzni és képet küldeni, most nem ez a lényeg).


Nem tudom legyőzni ezt a bátortalankodásomat. Nem vagyok nyomulós, de ez a lány megfogott belülről és nagyon szép nem utolsó sorban! Azt hiszem szeretem...


2012. márc. 21. 20:42
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

17 vagyok én is. Én is félek a visszautasítástól. Nálam is ugyan ez volt; valakihez kicsit közeledtem, aztán visszautasított, aztán most van valami barátja, aki egy senkiházi paraszt... De hát relatív ez.

Én se szeretek bulizni, nem is szoktam, én jobban szeretek kulturált dolgokat csinálni, nekem jobban esik elmenni vacsorázni egy étterembe, mint szét inni az agyam... Mindegy, ez más dolog.

Nekem is nagyon fontos a belső a lánynál, abból nem is engedek lejjebb. A mell méret szintén nekem is teljesen mindegy, az a legutolsó ami számít, de nem számít. Összességében kell megfelelnie a kritériumoknak.


Nekem eddig a mosolygós ötlet tetszik a legjobban, abból talán lelehet szűrni valamit, ha viszonozza.


Élőben szimpatikusabb, és sajnos ahogy kinyomoztam, a barátai nekem egyáltalán nem szimpatikusak.


Lehet, hogy rászánom magam arra, hogy bejelöljem.

Tényleg könnyebb lenne, csak lehet, hogy kicsit személytelenebb. :S

2012. márc. 25. 21:22
 32/41 anonim válasza:
Én am már bejelöltem az enyém azóta, de nem írtam rá, alig van facen, ami pozitívum, másrészt meg élőbe kell először, mindenki ezt mondja, és szerintem is igazuk van, csak nm merem...
2012. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Persze, szerintem is élőben kell. Csak én sem merem. :(

Csak ha meg megkérdezi, hogy honnan ismerjük egymást (facebookon), akkor furcsán jön ki, hogy azt mondom, hogy láttalak a buszon és gondoltam bejelöllek. :S :D

2012. márc. 25. 21:49
 34/41 anonim válasza:
Jó hát jah, d emi egy faluba lakunk, szal a bejelölésért nem szolhatott.
2012. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

A 19-es és 20-as hozzászóló vagyok.

Én úgy gondolom, hogy nekünk, az ilyen magunkfajta embereknek kimondottan az lenne a jó, hogy ha egy lány szólítana meg minket valahol. De hát sajnos nincsen olyan szerencsénk. Mondjuk ezt gondolom azok a fiúk sem bánnák, akik nem ilyenek, tehát a többség.

A mosolyról, szemkontaktusról még nem írtam le azt, hogy ezek a dolgok megtévesztőek is tudnak lenni. Sok lány csak szórakozik az ilyesmivel, illetve vannak olyanok is, akik úgymond "alapból" ilyenek. Ez persze nem rossz dolog, csak félreérthető tud lenni ilyen helyzeteknél.

A papírzsebkendős ötletről azt tudom mondani, hogy ez sem igazán jó szerintem, mert hiszen végül is miért gondolna mást, ha azt kér tőle valaki? Hacsak nincsen már tapasztalata ebben a dologban, és rá nem jön a "hátsó" szándékra. Ha nem jön rá, akkor a jobbik esetben, ha van nála zsebkendő akkor ad egyet, de szerintem semmi egyéb.

Utána meg, ha egy fiú kifejti valódi szándékait, akkor az illető, tehát bármelyik lány hivatkozhat arra, hogy nem erről volt szó, csak egy zsebkendőről.

Szóval, én sajnos nem nagyon hiszek ezekben, de azért van bennük valami logika, ötletszerűség. Illetve, azt mondom, hogy akinek van bátorsága, az megteszi, ami tőle telik, de véleményem szerint igen nagy szerencse kell ahhoz, hogy az ilyen dolgokból ismerkedés, találkozások kerekedjenek ki.

Nekem legalábbis nincsenek hamis illúzióim ilyen tekintetben. Ez mondjuk érdekes dolog rám nézve, mert én egyébként eléggé ábrándozós, álmodozós alkatúnak tartom magamat. De valóban igaz az, hogy ha meg sem próbálja az ember, akkor végképp nulla százalék az esély, csak hát legyen hozzá bátorság.

Ami a facebook-ot illeti, én egyáltalán nem vagyok rajta "aktív". Emellett úgy vettem észre, hogy nem jó benne a keresőrész. Lehet, hogy még nem néztem meg elég jól, de úgy láttam, hogy még kortartományt sem lehet a szűrőben bejelölni, beállítani. Ha nem ismerünk valakit, akkor nemhogy a korát, de sajnos még a lakóhelyét sem tudhatjuk pontosan, - hiába látjuk az illetőt valahol. Ilyen esetekben minimum azt kellene megtudni, hogy melyik iskolába jár az illető, de még akkor is valószínűleg sok találat jönne be. Ha pedig csak a korát tudjuk valakinek, vagy a lakhelyét, akkor meg annyira sok a találat, hogy gyakorlatilag értelmét veszti a keresés.

2012. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Én most azt találtam ki így 3 hónap után, hogy ismerősöm ismerőse, hogy ő majd bmutat neki, csak nem nagyon vagyok mostanába jóba azzal a gyerekkel, de már tudom rá a megoldást.
2012. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a papírzsepis igenis jó ötlet, mivel nem tűnsz nyomulósnak, de akár elkezdhettek beszélgetni is pl már megint késik a busz stb.

Nekem volt már olyan, hogy egy srác odajött hozzám a buszon és így nekem esett, hogy meséljek magamról. Picit fura volt, főleg, hogy heteken keresztül mindig mellém ült le, ami azért kicsit feltűnő tud lenne, ha a busz félig üres.

Én lány vagyok és nem gondolom, hogy a mi dolgunk lenne a kezdeményezés...de viszont én is szeretnék összeismerkedni azzal akivel szoktunk szemezni..csak félénk vagyok ilyen téren, nem akarok beégni ha mégse jövök be neki...

2012. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:

Szia!!!! :)

Történt azóta valami??? :) Meg merted végül szólítani, lett belőle valami?? Írj mindenképp!!!! :D

2013. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Nem, nem lett semmi. :/ De nem is baj. :)
2013. aug. 7. 21:15
 40/41 anonim válasza:
Dehogynem baj. Ez olyan mintha a kertedben lenne egy aranybánya és te félnél kibányászni. Mondok én valamit: Ne gondolkozz!!!!! Csak tégy. Nekem is ugyanez volt a helyzet és én is féltem, de aztán rájottem hogy ugy sem veszik semmi rajta, ha visszautasít akkor úgysem jövök vele össze, hát nem gondolkodtam, cselekedtem és most ő a barátnőm. Nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk
2015. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!