Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves srác félhet az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

30 éves srác félhet az érzéseitől és a szerelemtől?

Figyelt kérdés
Az előző barátnője,megcsalta a legjobb barátjával és akkor teljesen a padlóra került.2 éve ismerem a srácot,randizgattunk párszor,együtt is aludtunk,telón is sűrűn kerestük egymást.Én azt hittem komoly kapcsolat is lehet közöttünk,de tévedtem.Az egyik nap bevallottam a srácnak,hogy szerelmes lettem belé,persze nem személyesen,pár nap múlva smsben válaszolt,hogy nagyon jól érzi velem magát,imádja a testem minden porcikáját stb.stb.,de ennek ellenére sem fogtam meg igazán.A mai napig sokat gondolok rá,hiányzik,de nem merek neki írni,mert nem tudom lenne-e neki értelme.Néha a profilomat a myvipen megnézi,de ennyi.Mi a véleményetek erről?Lehet ebből még komoly kapcsolat?
2012. márc. 23. 08:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Egy szemet diszno aki csak kufircot akar... teherbe ejt es cserben hagy... Az egojanak kellesz ... Rajtad kivul hulyit egy csomo not... Egy senkihazi kocsog kis f*sz ... Akit jol szajba kenne taposni... Sokkal jobbat erdemelsz hidd el ...
2012. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Sajnos igazat kell adjak az első válaszolónak. Hagyd a fenébe, te ennél sokkal többet érsz, ne alázkodj meg előtte, ne is keresd. Ha akar valamit, majd jelentkezik. Fusson utánad ő. Ha elkezdi a futást, hagyd kicsit szenvedni, aztán ha nagyon vágysz rá, add be a derekad. Mindenképp dolgoztasd meg. Sok sikert, remélem, tudtam segíteni.
2012. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok az első két válaszolónak. Érzelmileg egy gázkonvektor szintjén állnak.

Az illető nem ködösített, megmondta mi a helyzet. Azt hogy te ezt hogy dolgozod fel, az nem a másik félen múlik.

Másrészt ilyen dologról nem SMS-ben értekezünk.

34 ffi

2012. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy fél az érzéseitől meg a szerelemtől, hanem arról, amit ő is elmondott neked: komolyabban nem fogtad meg. Van ilyen, ezt el kell fogadnod. Te se szeretsz bele úton-útfélen akárkibe. Tapasztalatom, hogyha egy férfi komolyan belédesik, foggal-körömmel teperni fog utánad. Várd ki azt, akivel egyenrangú, kölcsönös lesz a kapcsolat.
2012. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebből nem lesz semmi.Ő megpróbálta,te is megpróbáltad de nem fogtad meg igazán...Szerintem kár folytatnod,csak megsérülsz...

Nem is kezdeményezett.A myvipes profilnézés sem jelent semmit.Ha nem jelentkezik,akkor te se keresd.Hisz már az érzéseid is elmondtad....Kár futnod olyan szekér után,aki nem vesz fel :(

2012. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Őszinte férfi! Ritka az ilyen! Megmondta, h nem fogtad meg!Max. haverok lehettek, ha ezzel beéred.
2012. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Az elso vagyok.

Csak tisztazni szeretnem miert is irtam amit irtam. Attol hogy mint ferfi en nem vagyok biztos magamba nem kell masokat bantanom. Nem kell ugy reagalnom hogy meg holnap is szex de reggel ne szamits ra, hogy otleszek mikor felkelsz. Ne hivj ha epp szukseged van valamire. De en majd hivlak ha kellesz. Ez szeribntem onzoseg. Aki igy kihasznal valakit azzal nem erdemes kezdeni.

2012. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az a baj,hogy a szívemnek nem tudok parancsolni,még mindig hiányzik és szeretem,sokat gondolok rá.Ő is írta,hogy mindig az eszébe vagyok,és alig várja,hogy újra velem lehessen...elhittem minden szavát.Remélni tudom,hogy hamarosan jön olyan srác,aki eltudja velem feledtetni.
2012. márc. 23. 13:59
 9/38 anonim ***** válasza:
Férfiak szavainak sose adj hitelt, akár 20 éves, akár 50 éves...
2012. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

én ismerek olyat!

f18

2012. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!