Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lehet ez a négy év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lehet ez a négy év korkülönbség ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ismerkedek egy nagyon kedves, intelligens 16 éves lánnyal. Én 20 éves vagyok. Amennyire sikerült idáig megismernem, azt tudtam leszűrni, hogy értelmesebb kortársai átlagánál. Viszont, ha sikerülne összejönni vele, nem tudom, hogy fognak tekinteni rám a barátnői, szülei, stb ...

Komoly kapcsolatot szeretnék, szerintem ő az, aki keresek már egy jó ideje!

Mit gondoltok ?

Köszi.


2012. márc. 23. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok és ne az számítson hogy mások mit szólnak hozzá, ha te szereted akkor mindent bele.
2012. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ilyen korban talán már belefér. Ha őszinték a szándékaid és nem csak pár körre kell, akkor vágjatok bele. Amúgy hányadikos a csaj? 9-es, vagy már 10-es?


21L

2012. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok!
2012. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy bajod esetleg lesz vele. Én voltam ugyanebben a szituban, és az volt a gond, hogy még nem viselkedett felnőtt módra (intelligens volt, csak éretlen) pláne ha a szex volt a téma. Úgy elég nehéz összehozni valamit, hogy a partnered úgy viselkedik mint egy nyeretlen kétéves. Értsd: konkrétan a villamosmegállóban a másik idétlen barátnőjével fennhangon vihogva tárgyalja ki, hogy a barátnője előző pasijának mi újság van a "felszerelésével". És akkor elgondolkodsz, hogy akkor most a tiédet hol és mikor tárgyalnak. Meg elég nehéz volt megfelelő légkört teremteni egy kis matekozásra, mert mindig idétlenkedésbe csapott át. Néha nem tudják, mikor kell befogni. Tényleg olyan érzésem volt néha, hogy bizony ő még gyerek, és inkább egy Barbie babát kéne neki vennem. Nehéz ügy na, tudnék még mesélni, vége is lett hamar, pontosan emiatt.


Következőre már egy korosztályal idősebbel jöttem össze, ott nem volt ilyen gond.


De ha nincs efféle probléma, szerintem nem gáz, van aki 16 évesen már nagyonis érett, és nem csak testileg, de ez már nagyban egyénfüggő.


A szülei lehet ki lesznek akadva, mert ők mindig is a kis pelenkás babát látják benne leggyakrabban, és leforrázásként éri őket, hogy a lányuk kezd khm Nő lenni. És gyakran nem ennek megfelelően viselkednek, és akkor jön a tiltás, meg a struccpolitika. Nem viccelek, tudok olyat, hogy még 2x évesen se szálltak le valakiről a szülei.

2012. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

18:41!

Most tizedikes és igen, komolyak lennének a szándékaim! :)


Amúgy köszönöm a tanácsokat, meglátásokat.

2012. márc. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!