Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A buszon szemezni szoktunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon szemezni szoktunk egy sráccal. Azt a tanácsot kaptam itt, hogy próbáljam meg megérinteni valahogy. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
markold meg keményen a golyóit, tuti siker !
2012. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egy keményebb kanyarban csinálj úgy mintha elvesztenéd az egyensúlyod, és innen már könnyű :)
2012. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

80%-os, ha már fasz.ságot írsz, akkor legalább legyen vicces.


mosolyogj rá, esetleg kezdeményezz beszélgetést, de még véletlenül se simogasd(megérintés), mert sztem eléggé zavarba jönne, ami nem jó.

2012. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
húzd le a gatyáját
2012. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Csináld azt ,hogy egy nagyobb kanyarba picit hátrább lépsz és nyomd ODA a popódat ;) Tuti siker! Persze ne k*rvásan ,hanem mintha véletlenül lett volna , majd nézhetsz rá utána nagy szemekkel és gyorsan kapd el a fejed mintha zavarba jöttél volna !:D

Bár ki mire gerjed de lehet a srácnak még fel is fog állni ettől az "ártatlan" kis mozdulattól :D És utána tuti nem fog kiverni a fejéből.

2012. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolóval értek egyet, nem kell rögtön érintéssel kezdeni, inkább csak szólítsd meg és beszélgess vele! Amit az 5. írt, az meg elég ribis dolog sztem, én nem vennék komolyan olyan lányt, aki így ismerkedik.
2012. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért ribis? Véletlenül talán nem történhet meg akárkivel? Dehogynem! Pláne ha még el is játssza hogy zavarban van!

Amugy meg cél szentesíti az eszközt :D

2012. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha megtudnám h direkt volt, akkor nem terveznék hosszú távra a lánnyal, max megdugnám 1x-2x :P
2012. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy jó ötlet. Simogasd meg a vállát vagy valami. Az elég egyértelmű. Amúgy melyik buszon történnek ezek a dolgok? (mert akkor én is azzal megyek :P )
2012. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A megérintést picit félreértettétek!:D távol álljon tőlem, hogy csak úgy spontán vállon simítsak egy srácot, akivel még nem is beszéltünk. meg az, hogy nyomjam oda a popómat:D tetszik az ötlet, mert biztos nem felejtene el, de azért nem szeretném, hogy olyannak nézzen akit egyből megkaphat...

Valami olyasmira gondoltam, hogy így véletlenül hozzáérnék, mondjuk amikor a busz fékez, vagy ha megkérem hogy engedjen ki, mert ő ül kívül, akkor véletlenül hozzá ér a kezem.

De nem terveztem, hogy elkezdem simogatni!XD normális válaszokat légyszives:)

2012. márc. 23. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!