Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ehhez? Ezután mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? Ezután mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egy idejes ismerem a suliból. A viszonyunk nagyjából abból áll, hogy nagy ritkán suliban beszélünk, illetve köszönés, intés, mosoly.

Egyik nap odamentem hozzá beszélgetni. Mondtam neki, hogy "Láttalak, gondoltam idejövök". erre azt mondta, hogy "Jól tetted" és mosolygott. majd fél órát beszéltünk. Megkérdeztem tőle van e barátnője. Erre mondta, hgy nincs és nem is volt. És magától kezdte el ecsetelni hogy csak ismerkedett, meg hogy miért nem jött össze a dolog. Szóval eléggé megnyílt. Sokszor mosolyog, int köszön, néz....De ma meg például egy emeleten voltunk csak ketten...és tuti látott, de rám se nézett, viszont csopottársaival(lányok) beszélgetett...Egyedül voltam és még csak oda se jött. Nem igazán értem...Volt hogy írtam neki, h szeretném megismerni, és akkor másnap már oda is jött hozzám...De van amikor meg tök fapofával köszön.

Most tényleg ennyire nem tudja hogy kéne tenni valamit? Vagy csak szórakozik velem?Vagy egyéb?

Amúgy zongorázik....és nagyon kevés ideje van....

Ő 19 F...én 20/L


2012. márc. 23. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondta nincs tapasztalata még lányokkal. akkor legyél most te tökös és hívd el valahova. :D Ne kerülgesse a kását azt én sem szeretem :)
2012. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő zongorázik, te meg bendzsózol.

Te fuvoláznál, ő meg csak zongorázik.

Te szaxiznál, furulyáznál, az a hülye meg csak zongorázik.

Keress már magadnak egy normális pasit és hagyd a francba azt a fatökű, impotens majmot!

2012. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!